Сергій Жадан

Сергій Жадан

  • Дата народження: 23.08.1974

Біографія Сергія Жадана

Цікаві факти про Сергія Жадана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сергія Жадана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Сергія Жадана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Сергія Жадана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Сергія Жадана безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Сергій Жадан»

Одна відповідь до “Сергій Жадан”

  1. Avatar Людмила :

    Недавно прочитала,,Інтернат,,.Настільки правдиво описані події,почуття,що здається ,ти теж там,де війна,де смерть,де люди-всі різні,але уних спільно горе-війна.Пронизливий,незабутній твір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *