«California Man»
Володимир Худенко

Про книгу «California Man» Володимира Худенка

У гостросюжетному романі в жанрі «фантастичний вестерн» дія відбувається на американському Дикому Заході далекого майбутнього. Читач зустріне як нових, так і уже знайомих йому за серією «OLYA» героїв. Чи вдасться їм усім подолати суворі виклики негостинного фронтиру?.. Читайте й дізнаєтесь!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «California Man» Володимира Худенка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «California Man» Володимира Худенка

Читати онлайн книгу «California Man» Володимир Худенко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

California Man
Володимир Худенко


У гостросюжетному романi в жанрi «фантастичний вестерн» дiя вiдбуваеться на американському Дикому Заходi далекого майбутнього. Читач зустрiне як нових, так i уже знайомих йому за серiею «OLYA» героiв. Чи вдасться iм усiм подолати суворi виклики негостинного фронтиру?.. Читайте й дiзнаетесь!

Володимир Худенко

CALIFORNIA MANНемае винних на землi, нема —
Я вам кажу! Стаю на захист iм,
Бо маю силу засклепить уста
Всiм суддям.

    (Король Лiр)


БЛЕК-РОК, 2319


НЕОЗОРІ БІЛАСТІ ПІСКИ ПОТОПАЛИ В РОЖЕВОМУ СВІТЛІ. Ігуана принишкла й дивилась на тиху заграву над пасмами гiр. Їi оптико-електроннi системи iнформували ящiрку-кiборга про рiвень освiтлення, вiдстань i температуру об’ектiв. Вечiрня пустеля пашiла пательнею, i iгуана сприймала той жар як порiзану фiльтрами млу у близькому до iнфрачервоного спектрi. Нерiвностi мертвих пiскiв вiдмiчалися маркерами. Онде стелилася дюна, схил ближнього пагорба, гори в запонах далеких дощiв. Усе колихалось, зображення бралось мазком термоопiкiв. Мертва пустеля. Колючка й мутована юка на схилах, а тут, на пiску – нi травинки, комашки, нi поруху. Самi синi марки рельефу поверх вiртуального жару. Та ще якiсь мiтки i написи, в кутику зору, котрих iгуана не знала i не розумiла. І це геть не дивно, бо написи тi iгуана отримала в спадок вiд предкiв, так само як термолокацiю, нановiзир, ехолот, маскування, канал передачi сигналу на кiлька особин i все таке iнше… Та якщо всi кориснi оцi надбання iгуана i предки ii вмiло використовували для полювання i iгрищ, то символи, що виринали примарами з мертвих загублених десятилiть, мерехтiли не для iгуани. Слухнянi примари жили в синтетичних тканинах рептилiй, вгризались в структуру iмплантiв, текли наноботами в чорнiй кровi i несли нейротрафiком сяючi написи-спалахи, мов замовляння до мертвих богiв, що створили iх дуже давно, на зорi розпорошених лiт.

Відгуки на книгу «California Man» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «California Man» Володимира Худенка одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «California Man» Володимира Худенка у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

478 переглядів