«California Man»
Володимир Худенко

Про книгу «California Man» Володимира Худенка

У гостросюжетному романі в жанрі «фантастичний вестерн» дія відбувається на американському Дикому Заході далекого майбутнього. Читач зустріне як нових, так і уже знайомих йому за серією «OLYA» героїв. Чи вдасться їм усім подолати суворі виклики негостинного фронтиру?.. Читайте й дізнаєтесь!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «California Man» Володимира Худенка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «California Man» Володимира Худенка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «California Man» Володимира Худенка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «California Man» Володимира Худенка

Читати онлайн книгу «California Man» Володимир Худенко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

California Man
Володимир Худенко


У гостросюжетному романi в жанрi «фантастичний вестерн» дiя вiдбуваеться на американському Дикому Заходi далекого майбутнього. Читач зустрiне як нових, так i уже знайомих йому за серiею «OLYA» героiв. Чи вдасться iм усiм подолати суворi виклики негостинного фронтиру?.. Читайте й дiзнаетесь!

Володимир Худенко

CALIFORNIA MANНемае винних на землi, нема —
Я вам кажу! Стаю на захист iм,
Бо маю силу засклепить уста
Всiм суддям.

    (Король Лiр)


БЛЕК-РОК, 2319


НЕОЗОРІ БІЛАСТІ ПІСКИ ПОТОПАЛИ В РОЖЕВОМУ СВІТЛІ. Ігуана принишкла й дивилась на тиху заграву над пасмами гiр. Їi оптико-електроннi системи iнформували ящiрку-кiборга про рiвень освiтлення, вiдстань i температуру об’ектiв. Вечiрня пустеля пашiла пательнею, i iгуана сприймала той жар як порiзану фiльтрами млу у близькому до iнфрачервоного спектрi. Нерiвностi мертвих пiскiв вiдмiчалися маркерами. Онде стелилася дюна, схил ближнього пагорба, гори в запонах далеких дощiв. Усе колихалось, зображення бралось мазком термоопiкiв. Мертва пустеля. Колючка й мутована юка на схилах, а тут, на пiску – нi травинки, комашки, нi поруху. Самi синi марки рельефу поверх вiртуального жару. Та ще якiсь мiтки i написи, в кутику зору, котрих iгуана не знала i не розумiла. І це геть не дивно, бо написи тi iгуана отримала в спадок вiд предкiв, так само як термолокацiю, нановiзир, ехолот, маскування, канал передачi сигналу на кiлька особин i все таке iнше… Та якщо всi кориснi оцi надбання iгуана i предки ii вмiло використовували для полювання i iгрищ, то символи, що виринали примарами з мертвих загублених десятилiть, мерехтiли не для iгуани. Слухнянi примари жили в синтетичних тканинах рептилiй, вгризались в структуру iмплантiв, текли наноботами в чорнiй кровi i несли нейротрафiком сяючi написи-спалахи, мов замовляння до мертвих богiв, що створили iх дуже давно, на зорi розпорошених лiт.

Відгуки на книгу «California Man» Володимира Худенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

498 переглядів