«Будинок на Аптекарській»
Ольга Саліпа

Про книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої

У Хмельницькому за дивних обставин помирає антиквар. Його донька, яка багато років не бачила батька, мимоволі опиняється у вирі кримінальних подій: викрадення людей, обшуки у батьковій квартирі й магазині, навіть вбивства.

Усі ниточки злочинів ведуть до старого будинку аптекаря Деревоєда, що жив у місті понад століття тому. Багато років стіни цього будинку приховують таємницю, яка колись змінила хід історії. А той, хто її розгадає, володітиме світом.

Проскурівський істеблішмент, масони, влади, що змінювали одна одну, вбивства євреїв, поляків-націоналістів, відомі історичні постаті… І будинок, який знає про все…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої

Читати онлайн книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпа українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Будинок на Аптекарськiй
Ольга Ігорiвна Салiпа


Ретророман
У Хмельницькому за дивних обставин помирае антиквар. Його донька, яка багато рокiв не бачила батька, мимоволi опиняеться у вирi кримiнальних подiй: викрадення людей, обшуки у батьковiй квартирi й магазинi, навiть вбивства.

Усi ниточки злочинiв ведуть до старого будинку аптекаря Деревоеда, що жив у мiстi понад столiття тому. Багато рокiв стiни цього будинку приховують таемницю, яка колись змiнила хiд iсторii. А той, хто ii розгадае, володiтиме свiтом.

Проскурiвський iстеблiшмент, масони, влади, що змiнювали одна одну, вбивства евреiв, полякiв-нацiоналiстiв, вiдомi iсторичнi постатi… І будинок, який знае про все…

Ольга Салiпа

Будинок на Аптекарськiй

© О. І. Салiпа, 2021

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2021

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2015


Глава 1

Хмельницький, 2018 рiк

Ляна зачинила масивнi дверi, помила руки i безсило впала у крiсло. Пружини неприемно впилися у спину. Заплющила очi й спробувала подумки скласти хоч якийсь план дiй. Але сьогоднi завжди ясний i схильний до аналiзу мозок вiдмовлявся працювати. Хоч вона не була нiколи близька iз батьком, але похорон ii виснажив. Майже незнайоме мiсто, чужi люди, оцi всi стереотипи «так треба», «так всi роблять». Бррр… Плечi аж струсонулися вiд неприемних спогадiв.

Добре, що все минуло. Тепер залишилося головне питання – що робити далi?

Ляна оглянула кiмнату: стiл, завалений зошитами iз кросвордами, накресленими вiд руки (батько складав кросворди i продавав у газети та журнали), купа коробок по кутках, павутиння i пилюка, пилюка, пилюка… Треба буде прибрати. Хоча, кажуть, до дев’ятини не можна. Опустила очi на пiдлогу i вiдразу ж перевела погляд. На грубих вiд незлiченних шарiв фарби дошках виднiвся погано вимитий слiд вiд крейди, якою обводили мертве татове тiло. А поруч – криво накресленi «лянасики» – гра, яку вони колись придумали з татом. Тi ж класики, тiльки складнiшi – в iхнiй грi важливо було запам’ятати послiдовнiсть стрибкiв, бо клiтинки починалися з однiеi, а далi ставали не по двi, а потiм одна, як у традицiйнiй грi, а по три одразу. «Один, лiва – два-три вправо, права – три-чотири влiво», – заговорили спогади татовим голосом.

Відгуки на книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Будинок на Аптекарській» Ольга Саліпої у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

228 переглядів