Історичні детективи

Сортирувати за:

Кращі історичні книги-детективи – читайте безкоштовно на нашому сайті

Детективним жанром захоплюються абсолютно все: чоловіки, жінки і навіть діти. Читання настільки заплутаних історій допомагає розвивати логічне мислення, уяву і фантазію. Коли ми читаємо книгу, то подумки малюємо картинку того, що відбувається, придумуємо образи, одяг, місцевість. Подорожуючи разом з героєм, ми обдумуємо кожен його крок і вчинок, намагаючись самостійно визначити, хто ж лиходій.

Але в детективах не так все просто: злочинець хитрий настільки, що практично до останньої сторінки важко його спіймати на гарячому. В добре написаних історіях лиходій вміло маскується, а іноді він навіть бере участь в розслідуванні. Зловмисник придумує безліч правдивих (на перший погляд) доказів, які поведуть слідство по хибному сліду.

Детективний жанр ділиться на кілька піджанрів, серед яких особливе місце займає історичний детектив. Події таких творів розгортаються в минулому, під час жорстоких воєн, повстань, репресій. Деякі автори описують події нашого часу, де сищик розслідує злочин, скоєний в далекому минулому. Не варто думати, що історичний детектив повністю заснований на реальних подіях. Для більшої інтриги і гостроти сюжету автор може придумувати нових персонажів, змінювати імена історичних особистостей.

Серед нашого асортименту ви можете знайти історичні детективи як зарубіжних, так і російських письменників. Борис Акунін – один з найвідоміших російських авторів історичних детективів, який написав понад 60 творів. Читачі просто в захваті від його захоплюючих і непередбачуваних історій, книги читаються дуже легко і втягують буквально з першої сторінки.

У нас на сайті представлені тільки найкращі історичні детективи, серед яких ви обов’язково підберете захоплюючу історію. В нашій електронній бібліотеці можна читати історичний детектив онлайн безкоштовно і без реєстрації. Ми пропонуємо не тільки почитати на сайті, але і послухати історичний детектив в форматі аудіокниги. У нас на сайті можна скачати на телефон або інший гаджет історичні книги детективи безкоштовно і без реєстрації в форматах: fb2, txt, epub, rtf.