«Пригоди Клима Кошового»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи

«Адвокат із Личаківської» – перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція – біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького.

«Привид із Валової» – друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані…

1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Пригоди Клима Кошового» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Пригоди Клима Кошового
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Андрiй Кокотюха – сучасний украiнський письменник, сценарист, журналiст. Автор 50 художнiх, документальних та науково-популярних книжок.

«Адвокат iз Личакiвськоi» – перший iз циклу ретродетективiв автора, мiсцем дii якого обрано Львiв. 1908 рiк. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тiкае вiд переслiдувань царськоi влади до Львова. Але й тут його заарештовуе полiцiя – бiля трупа вiдомого адвоката Євгена Сойки. Покiйний мав сумнiвних друзiв та могутнiх ворогiв. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його вiдданого друга Йозефа Шацького.

«Привид iз Валовоi» – друга книга серii. 1909 рiк. У кишенi трупа, знайденого у будинку на вулицi Валовiй, виявили вiзитiвку Клима Кошового. Офiцiйно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дiм мае у Львовi недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто рокiв блукае привид Чорноi панi…

1911 рiк. У центрi мiста у власному розкiшному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивствi пiдозрюють ii таемного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають бруднi таемницi з життя мiськоi аристократii, i таке розслiдування категорично не подобаеться впливовiй красунi Магдi Богданович…

Андрiй Кокотюха

Пригоди Клима КошовогоОкрема подяка Мiськiй адмiнiстрацii Львова та особисто Андрiевi Садовому – за всебiчну пiдтримку та гостиннiсть.


Головний лiтературний консультант Юрiй Винничук

Головний iсторичний консультант Ігор ЛильоКонсультанти:

Василь Расевич, iсторик, публiцист, старший науковий спiвробiтник вiддiлу новоi iсторii Украiни Інституту украiнознавства iм. І. Крип’якевича НАН Украiни;

Мар’ян Мудрий, iсторик, викладач Львiвського нацiонального унiверситету iм. Івана Франка;

Ілько Лемко, мовознавецьАдвокат iз Личакiвськоi

1908 рiк, Львiв, вулиця Личакiвська


Як почало смеркатися, вiн не витримав – попросив гостя пiти.

Точнiше, не зовсiм гостя. Адже русявий, давно не стрижений молодик iз швидкими очима, котрий запросто розташувався в сусiднiй кiмнатi, прийшов не з дiловим чи приватним вiзитом. Вiн не знав кирпатого особисто. Ранiше вони не зустрiчалися. Та й не мав господар нiчого конкретно проти цiеi персони: на мiсцi цього росiянина мiг сидiти iнший. Чорнявий, бiлявий, рудий, навiть лисий.

Відгуки на книгу «Пригоди Клима Кошового» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1065 переглядів