«Безликий: Остання справа»
Євген Камінський

Про книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Херсон — тихе і спокійне місто. Але його розмірене життя сколихує черга жорстких і кривавих вбивств. Двоє детективів починають розслідування і шукають найманого вбивцю з псевдонімом «Безликий». Але таке завдання не з простих. Бо кілер ховає своє понівечене обличчя за різноманітними масками. Кожне наступне вбивство відрізняється своєю жорстокістю і виконанням. Детективи навіть не підозрюють, що Безликий підготував для них…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Читати онлайн книгу «Безликий: Остання справа» Євген Камінський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Безликий: Остання справа
Євген Камiнський


Херсон – тихе i спокiйне мiсто. Але його розмiрене життя сколихуе черга жорстких i кривавих вбивств. Двое детективiв починають розслiдування i шукають найманого вбивцю з псевдонiмом «Безликий». Але таке завдання не з простих. Бо кiлер ховае свое понiвечене обличчя за рiзноманiтними масками. Кожне наступне вбивство вiдрiзняеться своею жорстокiстю i виконанням. Детективи навiть не пiдозрюють, що Безликий пiдготував для них…

Євген Камiнський

Безликий: Остання справа
Пiд редакцiею Янiни Бронiславiвни Смiлiченко
Глава 1


Осiннiй Херсон. Мiсто з головою поринае у жовте листя. Всi жителi вiдходять вiд лiтньоi пори, хоча спека все ще залишилась i тихенько навiювала спогади про лiто. Єдиним, кому осiнь робила багато клопотiв – це двiрники. Якi з байдужим виглядом прибирали вулицi.

На всю цю красу спостерiгав дiдусь, який йшов по вулицi Суворова. Вiн був одягнений у сiрий костюм радянськоi епохи. І повiльно перебирав своiм цiпком, який був гарно оздоблений. Повiльними, але впевненими кроками, дiйшов до мiського драмтеатру.

Зайшовши в хол театру, вiн вiдразу почав розглядати все навколо. Там була купа людей, яка хотiла насолодитися виставою. Пройшовши процедуру розривання бiлету, дiдусь пройшов до глядацькоi зали. Зайняв свое мiсце, бiля виходу у коридор, вiн поставив пiд ногами свiй цiпок. Пролунали три дзвiнки, погасло свiтло i заграла музика. Гамiрний зал затих, всi почали дивитися на початок акту. Тiльки погляд однiеi людини був направлений на лiвий партер, а не на сцену. Там сидiв чоловiк в солiдному костюмi разом зi своею дружиною, з якою вiн постiйно обговорював виставу. Прискiпливий погляд не зупинявся нi на хвилину.

Ось уже i пiдiйшов антракт. Навiть в буфетi, попиваючи фiлiжанку кави, не зводив погляду дiдусь з того чоловiка, який не помiчав цього. Повернувшись у глядацьку залу, спостереження продовжилося. Але при темрявi дiд помiтив, що його цiль почала вставати i виходити зi свого партеру. Дiдусь теж тихенько встав, попросивши людей, по сусiдству, дати йому пройти.

– Вибачте, а як пройти до вбиральнi? – запитав дiдусь працiвницю театру, перед виходом з зали.

– Чоловiча вбиральня на другому поверсi.

Побачивши, що в коридорi нiкого не було, дiд почав швидко бiгти по сходах на другий поверх.

Відгуки на книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Безликий: Остання справа» Євгена Камінського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

608 переглядів