Коллін Гувер (Колін Гувер)

Коллін Гувер (Колін Гувер)

  • Дата народження: 11.12.1979
  • Країна: США

Біографія Коллін Гувер

Колін Гувер – відома американська письменниця, книги якої люблять далеко за межами її країни. Твори часто отримували нагороди, і роман «Потворне кохання» готується до екранізації. Спеціалізується на книгах для підлітків і про них, а саме на почуттях між головними героями – вона демонструє стосунки саме такими, якими вони є насправді.

Про життя Колін Гувер

Колін Гувер народилася 1979 року в Техасі. Її сім’я мала велике господарство, а тому дівчинка з дитинства вміла доглядати тварин, доїла корів. Вона мріяла мати коня, але батьки не підтримали її прагнення.

Майже відразу після школи вийшла заміж за свого однокласника і вже до 20 років народила дітей. Намагалася реалізуватися в журналістській справі, але все ж таки сім’я займала дуже багато часу і сил.

Пройшла курси соцпрацівника та працювала з дітьми. Але зрештою зрозуміла, що вона займається зовсім не тим, чим їй би хотілося. До того ж робота з дітьми давалася їй дуже важко.

Цікаво те, що Колін з її чоловіком закохалися один в одного з першого погляду, і досі вони разом виховують близнюків. В інтерв’ю автор часто наголошує, що її почуття до чоловіка не вщухли.

Про творчий шлях

Першу свою книгу написала для мами, бажаючи порадувати її – це був роман «Ключі від твого серця», який вийшов 2012 року. У результаті це стала першою частиною серії романів, куди увійшли й інші її відомі книги.

Далі вийшов ще один цикл, куди увійшли романи «Без надії», «Той, що втратив надію», «Знайти Попелюшку». Експерти вважають, що саме вони стали найголовнішими у кар’єрі письменниці. Причому останній роман автор подарувала своїм читачам як бонус за їхню безмірну підтримку та любов.

Спочатку Колін Гувер віддавала перевагу історичній літературі та документалістиці. Але згодом почала цікавитися сучасними романами. Це і стало вибором жанру, в якому і сьогодні вона пише свої книги.

Колін Гувер вважає себе розсіяною і незібраною людиною, а тому вона не має суворості в роботі – вона пише тоді, коли є натхнення. Але це не заважає їй щороку видавати новий роман.


Цікаві факти про Коллін Гувер розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Коллін Гувер українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Коллін Гувер. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Коллін Гувер саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Коллін Гувер українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Коллін Гувер (Колін Гувер)»

Одна відповідь до “Коллін Гувер (Колін Гувер)”

  1. Avatar Polya :

    У Колін Гувер дуже багато цікавих романів – я відкрила для себе цього автора давно і завжди читаю новинки, але також перечитую старі історії, коли просто хочу насолодитися якісним романом. Добрі та романтичні історії, складні життєві обставини, пошук сенсу життя та виходу з ситуацій – це все є у її творах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *