«Потворне кохання»
Коллін Гувер (Колін Гувер)

Про книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер

Це не було коханням з першого погляду. Це було дружбою. Він не хотів уподобань, у неї не вистачало часу на серйозні стосунки. Тому вони вирішили просто отримувати задоволення. Але чи легко дотримуватись встановлених правил: ніколи не питати про минуле і не сподіватися на майбутнє? Особливо коли тяжіння між вами таке сильне, а пристрасть затуманює розум.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер

Читати онлайн книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер (Колін Гувер) українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Моїм найкращим подругам, вони ж мої сестри, Лін та Мьорфі.

Переклад від masha_booklo


Глава перша


Тейт

- Хтось залишив слід на вашій шиї, юна леді.

Я здивовано розплющую очі і повільно обертаюся до дідуся, що стоїть поруч. Він натискає кнопку ліфта та дивиться на мене. Потім усміхається і вказує на мою шию.

– Я про родимку.

Я мимоволі торкаюся місця трохи нижче вуха – там, де в мене родима пляма розміром із десятицентову монетку.

- Мій дід казав, родимки здатні розповісти, чим закінчився останній бій у людини в минулому житті. Вас, мабуть, ударили в шию. Проте смерть, напевно, була швидкою.

Я посміхаюсь. Не знаю, лякатися чи прийняти його слова за жарт. Поганий спосіб зав'язати розмову, але навряд чи небезпечний чоловік. Судячи зі згорбленої спини і невпевненої ходи, йому не менше вісімдесяти.

Чоловік робить пару повільних кроків до оббитого оксамитом кріслом, одного з двох, що приставлені до стіни біля ліфта. З кректанням сідає і знову дивиться на мене.

- Вам на вісімнадцятий?

Я підозріло примружуюсь. Старому звідкись відомо, на який мені поверх, хоч раніше я в цьому будинку не бувала, та й його самого бачу вперше.

- Так, сер, - насторожено відповів я. – Ви тут працюєте?

- О так.

Він киває на ліфт, а я піднімаю погляд на циферки, що світяться. Ще одинадцять поверхів. Скоріше б…

– Натискаю на кнопку. Навряд чи моя посада має офіційну назву. Сам охрестив себе капітаном повітряного судна. Як-не-як, відправляю людей у ??політ – аж до двадцятого поверху.

Я мимоволі усміхаюся, бо батько та брат у мене пілоти.

– І давно служите капітаном? - Запитую я, з нетерпінням чекаючи ліфта: у житті не бачила таких повільних.

– Раніше ремонтом займався, будівлю обслуговував, доки не постарів. Перш ніж стати капітаном, працював тут тридцять два роки. А людей у ??політ відправляю вже п'ятнадцять років, якщо не більше. Хазяїн зглянувся і виділив мені це містечко, щоб було чим зайняти себе, доки не помру. - Старий задумливо посміхається. - Одного він, бідолаха, не знає: Бог приготував мені в житті багато великих звершень, а я так відстав від плану, що тепер не помру ніколи.

Я сміюся, і тут двері ліфта нарешті відчиняються. Я беруся за ручку валізи і ще раз дивлюся на співрозмовника, перш ніж ступити всередину.

Відгуки на книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Потворне кохання» Коллін Гувер одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Потворне кохання» Коллін Гувер у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

64 переглядів