«Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона»
Марго Вольська

Про книгу «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської

Раміро:
Я лише хотів допомогти селянами у переговорах з драконом! Натомість потрапив до нього у полон і закохався у його прекрасну бранку. Та вона відмовляється втікати зі мною. Щоб врятувати дівчину, треба розкрити її таємницю, і заради цього я готовий на все!

Б’янка:
Я – принцеса, отже, казки передбачили мою долю. Мене викраде дракон, врятує прекрасний принц, і ми житимемо з ним довго і щасливо.
Та є проблема. По-перше, я – дракониця, і ніхто мене не крав! По-друге, мій “рятівник” – не принц, а незнайомий маг, і я ледь його не спалила, а потім взяла в полон. По-третє, він моя істинна пара.
Я закохана в нього, але не можу сказати, хто я, адже тоді він буде змушений мене вбити…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Як знайти істинну пару, або Скарб для дракона» Марго Вольської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

23 переглядів