Фентезі про драконів

Сортирувати за:

Пориньте в казку з книгами фентезі про драконів

Серед піджанрів фентезі особливе місце займає література про драконів – пригоди в чарівних світах, де дракони грають вирішальну роль в сюжеті. Вони можуть бути імператорами або спадкоємцями престолу, панівною расою, злими або добрими магами. У книгах фентезі про драконів ви зустрінете навіть дракони школи і академії, де навчання дозволена тільки представникам цього роду.

Романтика – важлива частина творів з драконами в головній ролі. Любовний фентезі про драконів відрізняється особливим напруженням пристрастей, адже бути дівчиною або дружиною дракона – ще те випробування! Потрібно миритися з їх незвичним укладом життя і звичаями, приймати їх ритуали, які часом бувають досить моторошними. Але чомусь драконам до душі саме наші земні дівчата – сміливі і норовливі, дотепні і незалежні.

Помилково думати, що любовно-фантастичні романи про драконів цікаві лише жіночої аудиторії. Крім любовних драм і взаємин такі сюжети насичені бойовими сценами і поневіряннями. Додайте в бойове фентезі щіпку магії і родових таємниць драконівського роду – і перед вами відкриється строкате полотно з історією, географією, придворними інтригами, соціально-політичної картиною і неординарними персонажами.

Особливою популярністю користуються книги про драконів і їх справжню пару – пригодницькі сюжети про дівчат, які випадково опинилися в магічному світі. Вони відразу стають здобиччю для волелюбних драконів – їх переслідують і будь-якими шляхами змушують йти під вінець, а іноді влаштовують відбори наречених для самих завидних женихів драконячої крові.

Як правило, дракони нагадують звичайних людей – вони можуть любити і переживати, мають свої слабкості і недоліки, але їх магічні можливості роблять їх майже невразливими. Буває, що в тілі дракона заховано крихке істота, однак справжні обличчя і все інтриги відкриваються ближче до фіналу.

Вибирай фантастику про драконів на будь-який смак

Наш сайт пропонує різноманітні книги про драконів і попаданок, а також про цілі імперії з представниками драконівського роду. Іноді противниками драконів стають вампіри, зомбі, вікінги, Фейрі і інші герої або цілі клани, відвойовуючи свої землі або намагаючись захопити владу над звичайними земними жителями.

Зазвичай важко визначити, позитивними або негативними героями є дракони, і ці суперечності залучають читачів. Вони можуть бути пов’язані з темними демонами або підступними магами, виступають в ролі відважних воїнів або мудрих наставників. Там, де є дракона рід – дивовижні ритуали і стародавні артефакти, квести в підземних печерах і полювання за коштовностями, захованими в драконівських замках.

У списку нашої літератури – бестселери і легенди жанру фентезі, про яких знає весь світ. Тут ви зустрінете окремі романи й цілі серії, зворушливі романтичні історії і бойовики з епічними битвами, історичні літописи і сюжети в стилі комп’ютерних ігор.

Ви можете завантажити фентезі про драконів безкоштовно і без реєстрації – серед наших електронних матеріалів знайдеться відповідний формат для скачування: fb2, rtf, epub, txt. Будь-які книги, включаючи найсвіжіші новинки, доступні нашим відвідувачам в будь-який зручний час.

Побалуйте себе цікавими історіями жанру фентезі, маючи з собою лише телефон. Якщо ви вирішите читати онлайн фентезі про драконів і любов, ви навіть не помітите, як пролетить час. Наша онлайн-бібліотека постійно поповнюється новими матеріалами, серед яких фентезі відводиться особливе місце.