«Як виховати надуспішних людей»
Естер Войчицькі

Про книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

Успішність виховують із пелюшок. Від народження малюка батьки дбають про його щастя й добробут, сповна відповідають за прищеплення дітворі навичок, які допоможуть досягти успіху.

Американська журналістка, педагог і матір трьох щасливих доньок уклала систему цінностей TRICK — інструкцію з виховання дітлахів, розвитку їхніх здібностей і реалізації життєвої мети, вдало випробувала її на своїх дітях і учнях, щиро сподіваючись, що і ви почуєте її. Про відповідальне батьківство, дитячу незалежність, добробут Усесвіту і дитину як дзеркало родини — у книзі, яка допомагає, надихає, розвиває батьківство, учить любити дітей і життя.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

Читати онлайн книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Естер  Войчицькі
ЯК ВИХОВАТИ НАДУСПІШНИХ ЛЮДЕЙ
Моєму чоловікові Стену, трьом донькам — Сьюзен, Дженет та Ен, дев'ятьом онукам і всім іншим членам родини бажаю TRICK[1] у житті та в усьому світі.

Передмова
Ми, три дочки-спадкоємниці, вирішили, що тільки діти, виховані нашою матусею, можуть написати передмову до цієї книги. Десятиліття тому учні вигадали для нашої мами ласкавий псевдонім — Woj. Він прижився, як і її авторський метод TRICK, зосереджений на довірі, повазі, незалежності, співпраці і доброті — універсальних цінностях, які вона досліджує у книжці.

Наше життя повне різноманітних несподіванок: це і робота в Google, YouTube, 23andMe, і у медичному центрі UCSF, і труднощі у вихованні своїх дітей, а у нас трьох їх загалом дев'ятеро. Як і всі, ми зазнавали злетів і падінь, і здатність долати негаразди сформувалась у нас переважно завдяки батьківському вихованню.

Почувши, що мама пише книгу, ми віднайшли стоси наших щоденників — від початкової школи до коледжу. Мама, до глибини душі журналістка, вважала чудовою ідеєю зберігати щоденники з поїздок, особливо коли ми 1980 року переїхали до Франції.

Попри те, що у блокнотах міститься чимало смішних історій про суперечки та погану поведінку, там висвітлено й ключові життєві теми: незалежність, фінансова відповідальність, дієвість, відкритість, безстрашність і вдячність за життя.

Одна з найбільших нинішніх радостей — почуття незалежності. Батьки навчили нас вірити в себе і в здатність ухвалювати рішення. Вони довіряли нам і уповноважували на відповідальність ще з раннього віку. Ми були свобідні самостійно піти до школи, кататися на велосипеді та вештатися з друзями. Ми здобули впевненість і силу, усвідомивши, що батьки поважають наші думки та ідеї. Не пам'ятаємо, щоби наші позиції були зігноровані тільки тому, що ми були дітьми. Скільки б нам не було років, мама й тато слухали і діяли так, ніби прямували навчальною вулицею з двостороннім рухом. Ми навчилися захищати свої права, слухати і розуміти, що інколи можемо помилятися.

У десятому класі Ен дискутувала в церкві про стосунки між батьками та дітворою. Її співрозмовник доводив, що обов'язок дитини полягає в тому, аби слухати дорослих.

Відгуки на книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

278 переглядів