Естер Войчицькі

Естер Войчицькі

  • Дата народження: 26.05.1941
  • Країна: США

Біографія Естер Войчицькі

Естер Деніз «Вой» Хохман Войчицькі — американська журналістка, педагог і віце-голова консультативної ради Творчіх Спільнот. Войчицькі є засновником Програми медіа-мистецтва середньої школи Пало-Альто в Пало-Альто, штат Каліфорнія, і співзасновником компанії TractLearning, Inc, яка веде веб-сайт для рівного, проектного, гейміфікованого навчання дітей від 8 років.


Цікаві факти про Естер Войчицькі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Естер Войчицькі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Естер Войчицькі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Естер Войчицькі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Естер Войчицькі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Естер Войчицькі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *