Виховання дітей

Сортирувати за:

Книги для батьків: мудрі поради про виховання дітей різного віку

Як правильно виховати дитину? На це питання ніхто не дасть універсального правильної відповіді. Важливо розуміти одне: у вихованні дитини необхідний індивідуальний підхід і особистий приклад батьків. Однак це – всього лише верхівка айсберга педагогіки. Правильне спілкування з дітьми в сім’ї – це величезна частина виховного процесу, про яку мало хто замислюється.

Виховання дітей починається з найперших днів життя, коли батьки, здавалося б, тільки доглядають за малюком. Однак їхня поведінка, сімейний уклад, фрази, які чує дитина – це все відбивається на його світогляді, про що можна прочитати в багатьох книгах про немовлят. У нашому каталозі ви знайдете хороші книги про виховання дітей до року і дошкільнят – про вплив сім’ї на їх звички, характер і подальше дорослішання.

Відомо, що основи характеру закладаються в дитині до 3 років, і важливо не упустити цей період, формуючи правильні цінності. У списку нашої педагогічної літератури ви зустрінете не тільки праці по вихованню моральних якостей у дітей, а й поради, як відповідати на питання допитливого дитячого розуму, які часто ставлять дорослих у глухий кут.

Ми пропонуємо своїм читачам тільки кращі книги про виховання дітей з народження, з якими можна стати відмінними батьками. Як організувати малюкові безпечне і захоплююче вивчення світу? Як ефективно боротися з капризами? Де взяти батькам маленьких дітей вільний час для себе? У чому секрет грамотної дисципліни? Ці та багато інших питань постійно турбують батьків, і в наших книгах по вихованню дітей ви точно знайдете на них відповіді!

Підлітковий вік – не менш складний період, коли потрібно вміти знайти спільну мову зі своєю дитиною і стати для нього авторитетом. На нашому порталі зібрані мудрі книги про взаємини з підлітками і старшокласниками, про виховання таких дітей. Дорослішаючи, молодь часто віддаляється від батьків, спілкуючись з ровесниками. Наша література по вихованню дітей допоможе вам залишитися кращими друзями зі своїми дітьми, схилити їх на правильну позицію без нав’язливих повчань і настирливих рад.

Набирайтеся мудрості з літературою по вихованню дітей

Книги про виховання дітей, які пропонує наша бібліотека, написані практикуючими психологами та педагогами, батьками з величезним стажем, яким є що розповісти молодим мамам і татам. Багато поради та рекомендації можуть здатися шокуючими, проте часто автори йдуть всупереч стандартним законам педагогіки і діляться своїм досвідом, який приніс відмінні результати.

Відомо, що виховання дітей, як хлопчиків, так і дівчаток, має свої нюанси, адже важливо прищепити правильні якості юним леді і джентльменам. У книгах нашого порталу ви зустрінете безліч сучасних рекомендацій зі статевого виховання та культурі поведінки обох статей.

Література для батьків з нашого каталогу – це легкі, захоплюючі, цікаві і добре структуровані книги з доступним викладом і м’яким гумором. Читати такі роботи – суцільне задоволення. Автори не звертаються до складних наукових термінів, призводять зрозумілі і близькі багатьом приклади, відверто діляться своїми емоціями, не соромляться говорити про власні помилки.

Ви можете в будь-який момент читати онлайн книги по вихованню дітей безкоштовно і без реєстрації, швидко знайшовши потрібну роботу на нашому сайті. Також пропонуємо вам скачати книги про дітей безкоштовно в форматах: fb2, txt, epub, rtf. Турботливі батьки завжди знайдуть час поглибити свої педагогічні знання, приділивши увагу книгам під час відпочинку або сну малюка.