Олена Луцька

Олена Луцька

  • Країна: Україна

Біографія Олени Луцької

Мрія стати медиком в Олени з’явилася ще в дитинстві, з того часу вона послідовно йшла до мети: медичний ліцей, університет, робота в поліклініці, у нейроінфекційному відділенні дитячої інфекційної лікарні. Після декрету Олена вирішила не повертатися до лікарні і почала амбулаторну педіатричну практику.

Від початку її метою є побудова медицини з людським обличчям. Саме тому Олена багато уваги приділяє комунікації з пацієнтами та їхніми близькими, а не лише медичним знанням.

У книжці «Мамо, тату, не хвилюйтеся!» Олена Луцька разом зі співавторкою Тетяною Логвиненко описують хвороби та стани, які трапляються з дитиною, як їх вчасно розпізнати, яка допомога потрібна та коли бігти до лікаря, а коли цього не робити.
Це книжка від доказової лікарки — педіатрині та інфекціоністки, і водночас текст мами, що хвилюється за свою дитину, буває пацієнткою в лікарнях і відчуває на собі всі вади нашої медицини.


Цікаві факти про Олени Луцької розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олени Луцької українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олени Луцької. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олени Луцької саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Олени Луцької безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Олена Луцька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *