Ізабель Філльоза

Ізабель Філльоза

  • Дата народження: 12.12.1957
  • Країна: Франція

Біографія Ізабель Філльоза

Ізабель Фільоза — відома французька психотерапевт, матір двох дітей і авторка бестселерів з психології дитини, перекладених 23 мовами світу. Ізабель — прихильниця позитивного виховання, що базується на найостанніших наукових дослідженнях і відкриттях з нейробіології. Книжки Фільза — підтримка для батьків, які бажають виховати своїх дітей відповідальними та самостійними, інтегрованими в суспільство, а не зацькованими дорослими, що бездумно приймають правила й шаблони суспільства.


Цікаві факти про Ізабель Філльоза розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ізабель Філльоза українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ізабель Філльоза. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ізабель Філльоза саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Ізабель Філльоза безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ізабель Філльоза»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *