«Випадкова вагітність від мільйонера»
Ольга Вісмут

Про книгу «Випадкова вагітність від мільйонера» Ольги Вісмут

Я влаштовую свята для елітних фірм, але все йде шкереберть, коли я виконую замовлення на новорічний корпоратив для Ігоря Лісницького. Він — мільйонер та власник великого виробництва. І він мене захотів. Одна ніч, одна помилка. Наш зв’язок на один раз.

Я знаю, що такі, як він, не телефонують, не пропонують зустрічатися. Ось тільки я завагітніла, а він навіть не відповів на дзвінок, щоб дізнатися про це.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Випадкова вагітність від мільйонера» Ольги Вісмут українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Випадкова вагітність від мільйонера» Ольги Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

114 переглядів