«Врятуйте Бетмена»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

У школі вирішили влаштувати костюмований бал з конкурсом супергероїв. Здавалося б, нічого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, розпочинається справжнє полювання із залякуванням і насильством. Усе серйозно, як ніколи. І тим, хто спробує захистити інших, теж дістанеться.

Тож Максиму та його друзям доведеться-таки поламати голову, аби вирахувати підступного злочинця і врятувати справжнього Бетмена.

Повість «Фальшиве кіно» нагадає підліткам про те, наскільки небезпечним є дорослий світ і як уникнути небезпеки, яку готує майданчик, де знімають кіно, – хоча знятися в кіно мріє кожен.

Тож пориньте у небезпечні та веселі пригоди разом із шаленою парочкою юних сищиків та їхніх друзів!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Врятуйте Бетмена» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Врятуйте Бетмена
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


TeenBookTo
Андрiй Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Нiжин на Чернiгiвщинi) – сучасний украiнський письменник, сценарист, журналiст. Автор понад 75 художнiх, документальних та науково-популярних книжок. Кiлька рокiв поспiль входить до топ-10 авторiв, чиi твори е лiдерами продажiв в Украiнi, за що вiдзначений як «Золотий письменник» (2012).

А ще Андрiй Кокотюха пише чудовi дитячi книжки.

До видання увiйшли двi повiстi про пригоди Максима Бiлана та Дениса Черненка – «Врятуйте Бетмена» та «Фальшиве кiно».

У школi вирiшили влаштувати костюмований бал з конкурсом супергероiв. Здавалося б, нiчого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, розпочинаеться справжне полювання iз залякуванням i насильством. Усе серйозно, як нiколи. І тим, хто спробуе захистити iнших, теж дiстанеться.

Тож Максиму та його друзям доведеться-таки поламати голову, аби вирахувати пiдступного злочинця i врятувати справжнього Бетмена.

Повiсть «Фальшиве кiно» нагадае пiдлiткам про те, наскiльки небезпечним е дорослий свiт i як уникнути небезпеки, яку готуе майданчик, де знiмають кiно, – хоча знятися в кiно мрiе кожен.

Тож пориньте у небезпечнi та веселi пригоди разом iз шаленою парочкою юних сищикiв та iхнiх друзiв!

Андрей Кокотюха

Врятуйте Бетмена© А. А. Кокотюха, 2014

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2019

© В. С. Печеник, iлюстрацii, 2020

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017
Подвiйний капкан

1. Оголошуеться Супербал


– Спочатку вiн був проти! Але я з ним поговорила – i вiн дозволив!

В словах Катi Котовськоi звучала неприхована перемога. Проте анi Максим Бiлан, анi Денис Черненко ii райдужних настроiв не роздiляли.

Хоча Максим усе ж таки мiг бодай морально пiдтримати дiвчину, яка була йому не байдужа. Проте коли йшлося про ii вiтчима, тобто – нерiдного батька, який до всього ще був директором iхньоi школи Анатолiем Федоровичем Громовцем на прiзвисько Плазун, вiн, як i його друг Денис, були невблаганнi.

Хлопцi не любили його. І вони мали на це повне право, особливо – Денис. Цього лiта вони познайомилися з новим директором за кримiнальних обставин. Громовець, виявляеться, кохався на екзотичних тваринах, заборонених для ввезення в Украiну.

Відгуки на книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1043 переглядів