«Врятуйте Бетмена»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

У школі вирішили влаштувати костюмований бал з конкурсом супергероїв. Здавалося б, нічого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, розпочинається справжнє полювання із залякуванням і насильством. Усе серйозно, як ніколи. І тим, хто спробує захистити інших, теж дістанеться.

Тож Максиму та його друзям доведеться-таки поламати голову, аби вирахувати підступного злочинця і врятувати справжнього Бетмена.

Повість «Фальшиве кіно» нагадає підліткам про те, наскільки небезпечним є дорослий світ і як уникнути небезпеки, яку готує майданчик, де знімають кіно, – хоча знятися в кіно мріє кожен.

Тож пориньте у небезпечні та веселі пригоди разом із шаленою парочкою юних сищиків та їхніх друзів!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Врятуйте Бетмена» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Врятуйте Бетмена
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


TeenBookTo
Андрiй Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Нiжин на Чернiгiвщинi) – сучасний украiнський письменник, сценарист, журналiст. Автор понад 75 художнiх, документальних та науково-популярних книжок. Кiлька рокiв поспiль входить до топ-10 авторiв, чиi твори е лiдерами продажiв в Украiнi, за що вiдзначений як «Золотий письменник» (2012).

А ще Андрiй Кокотюха пише чудовi дитячi книжки.

До видання увiйшли двi повiстi про пригоди Максима Бiлана та Дениса Черненка – «Врятуйте Бетмена» та «Фальшиве кiно».

У школi вирiшили влаштувати костюмований бал з конкурсом супергероiв. Здавалося б, нiчого небезпечного. Однак на тих, хто записався на конкурс, розпочинаеться справжне полювання iз залякуванням i насильством. Усе серйозно, як нiколи. І тим, хто спробуе захистити iнших, теж дiстанеться.

Тож Максиму та його друзям доведеться-таки поламати голову, аби вирахувати пiдступного злочинця i врятувати справжнього Бетмена.

Повiсть «Фальшиве кiно» нагадае пiдлiткам про те, наскiльки небезпечним е дорослий свiт i як уникнути небезпеки, яку готуе майданчик, де знiмають кiно, – хоча знятися в кiно мрiе кожен.

Тож пориньте у небезпечнi та веселi пригоди разом iз шаленою парочкою юних сищикiв та iхнiх друзiв!

Андрей Кокотюха

Врятуйте Бетмена© А. А. Кокотюха, 2014

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2019

© В. С. Печеник, iлюстрацii, 2020

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017
Подвiйний капкан

1. Оголошуеться Супербал


– Спочатку вiн був проти! Але я з ним поговорила – i вiн дозволив!

В словах Катi Котовськоi звучала неприхована перемога. Проте анi Максим Бiлан, анi Денис Черненко ii райдужних настроiв не роздiляли.

Хоча Максим усе ж таки мiг бодай морально пiдтримати дiвчину, яка була йому не байдужа. Проте коли йшлося про ii вiтчима, тобто – нерiдного батька, який до всього ще був директором iхньоi школи Анатолiем Федоровичем Громовцем на прiзвисько Плазун, вiн, як i його друг Денис, були невблаганнi.

Хлопцi не любили його. І вони мали на це повне право, особливо – Денис. Цього лiта вони познайомилися з новим директором за кримiнальних обставин. Громовець, виявляеться, кохався на екзотичних тваринах, заборонених для ввезення в Украiну.

Відгуки на книгу «Врятуйте Бетмена» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1120 переглядів