Пригодницькі книги для дітей

Сортирувати за:

Познайомте дитину з захоплюючим світом книг про пригоди для дітей

Дитинство – чудова пора, коли кожен день розфарбований яскравими фарбами і наповнений новими відкриттями. У кожного з нас в дитинстві була улюблена книга, яку хотілося читати хоч кожен день. Дитячі видання часто залучають гарними малюнками і яскравою обкладинкою, але найголовніше ховається всередині – дивовижна, часом навіть казкова історія.

Дитячі пригодницькі книги розповідають про подорожі не тільки в інші міста або країни, але і набагато далі – в чарівні країни, де мешкають казкові створіння. Читаючи таку історію, дитина вчиться фантазувати, вигадувати зовнішність героїв, їх одяг, незвичайні рослини і інші деталі.

Пригодницькі книги для дітей можна розділити на категорії по віку читачів, яким вона буде цікаво. Ми пропонуємо дуже цікаві дитячі книги про пригоди для маленьких дітей, яким буде цікаво дізнатись про історії тварин чи таких же діточок, про те, що таке зло та добро. Більш старші діти зможуть відправитись у різні країни та навіть світи.

Дитячі книги про пригоди – цікава література для хлопчиків та дівчат

Основне завдання дитячої літератури – прищепити любов до книг ще з раннього дитинства, а захоплюючі розповіді про пригоди в цьому допоможуть. Дітям завжди цікаво читати про життя своїх ровесників, адже практично кожен читач (навіть дорослий) представляє себе на місці головного персонажа. Пригодницькі розповіді для дітей – це не тільки цікаві розповіді про подорожі і різних життєвих ситуаціях. В першу чергу, в таких творах автор описує важливі цінності: вірність, дружбу, доброту, взаємодопомогу, прощення і повагу. Дитячі пригоди допомагають знайти свої цінності, виділити щось для себе.

Серед нашого асортименту ви знайдете розповіді не тільки для дівчаток і хлопчиків молодшої школи, а й книги пригод для підлітків. Підліткові історії вже наповнені більш дорослими темами, тому допомагають дітям зрозуміти «дорослий» світ, де панують дещо інші правила. Дитячі книги про пригоди часто наповнені романтикою, світлими почуттями, але в той же час не обходяться без участі негативних героїв, тому інтригуюче твір стає читати ще цікавіше. Відважні та кмітливі герої дитячих пригод буквально з першої сторінки затягують в яскраві вири дивовижних подій. На нашому сайті ваша дитина обов’язково підбере історії в жанрі дитячих пригод на свій смак: казкові, чарівні, про життя простих дітлахів, про тварин і т.д.

Підлітків сьогодні важко зацікавити чимось, крім смартфонів і планшетів. Але і в цьому випадку вихід є – електронна книга. У нас на сайті можна читати онлайн книги про дитячі пригоди абсолютно безкоштовно. Для можливості читати розповіді абсолютно в будь-якій точці світу (навіть якщо відсутня інтернет) ви можете скачати безкоштовно книги про дитячі пригоди в форматах: fb2, txt, epub, rtf.