«Володар мух»
Вільям Ґолдінґ

Про книгу «Володар мух» Вільяма Ґолдінґа

Вільям Ґолдінґ — англійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури. Всесвітню славу він здобув як автор роману «Володар Мух» — справжнього шедевра світової літератури. Це роман-притча, роман-символ, роман-антиутопія… Мабуть, найжорстокіша.

Внаслідок авіакатастрофи кілька дітей потрапляють на безлюдний острів, дуже схожий на райський куточок. Безмежний океан, тропічні пальми, кришталеве джерело, таємнича печера… Тут є все, крім дорослих. У маленькій громаді відразу визначаються два лідери. Починається боротьба за владу. І надто скоро діти забувають не тільки про дружбу й порядність, а навіть про людську подобу…

Межа, яка відділяє людину від тварини, дуже тонка. І боятися треба не того звіра, що десь зовні. Набагато страшніший той, що всередині в кожного…

Слухати аудіокнигу «Володар мух» Вільяма Ґолдінґа онлайн українською безкоштовно:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Володар мух» Вільяма Ґолдінґа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Володар мух» Вільяма Ґолдінґа

Одна відповідь до “Володар мух”

  1. Avatar Yunya :

    Ця книга спромогла розповісти доволі реалістичне життя дітей на маленькому острові, де не було людей. Треба зауважити, що головні герої були розумними і все таки спочатику могли вижити маючи при собі тільки один ніж. Найбільшу кількість розумних ідей подавав Роха, хлопець їхнього віку, але зовнішності і здоров’я, яке їм не подобалось. Продвигаючись по сюжету, можна побачити, як без допомоги дорослих, книжок, школи, батьків вони все більше почавали втрачати власний розум і якщо спочатку вони дослухалися навіть до Рохи, проводили збори, намагалися побудувати місце для ночівлі і будували правила., то дедалі все втрачали їх і починали перетворюватись більш на бездумних тварин, які вже не думали про майбутнье, а тільки про те, як би наповнити свій шлунок прямо тут і зараз, позбутись ворогів і спокійно весь день дрімати. Це відчуття розуму і думання про майбутнє все більше зникало у різних дітей по порядку і в ітозі вони поділились на 2 табори, у другий (бездумний) з часом все більше і більше переходило дітей, а головний герой, який залишався собою до кінця відчував відчуття безнадійності і починав губити сенс життя, але все таки тримався до останнього.

    Я бажала б перейняти до себе цю способність головного героя стояти і триматись своєї думки і ідеї, навіть якщо абсолютно всі проти тебе. Це про те, що б не втрачати надії навіть немаючи когось, хто б тебе підтримував, навіть якщо ти як самий дивний дивак серед усіх, треба триматись до кінця. Тому що право на думку є у кожного, і позбутись його можеш тільки ти сам, навіть які ю тортури тобі не пропонували, фізично ніхто її від тебе не забере. Ця історія змогла показати, що те що є “правильним” не завжди те, чого тримаються і як діють всі інші.Зо навіть сама меншинна меншина може бути права, чого тільки коштує просто послухати і подумати про дивлення на ситуацію під іншим кутом. В самому кінці абсолютно всі зненацька розуміють, наскільки ж головний герой був прав, і як вони всі толпою помилялись, забувши про розум.

    Своєму другові я б порекомендувала шукати іншу сторону і мораль історії, яка як здається являє собою саму звичайну пригодницьку історію, і скоріш за все він би знайшов свій особливий сенс і трактовку, поставивши себе б на місця різних героїв, їх думки та почуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

741 переглядів