«Психологія виживання» Джона Ліча (Survival Psychology) — це глибоке та водночас практичне дослідження, яке допоможе кожному краще зрозуміти, як людина поводиться перед обличчям потенційно смертельних загроз і катастроф. Це не лише посібник із виживання — це ключ до розуміння того, що відбувається всередині нас, коли ми опиняємося у критичній ситуації. Якщо ви шукаєте книгу, яка зможе підготувати вас психологічно до екстремальних умов або надихне на глибше вивчення людської природи, вона неодмінно стане вашим найкращим вибором.
Про що ця книга?
Джон Ліч, старший науковий співробітник із психології виживання в Дослідницькій групі екстремальних середовищ (Університет Портсмута), у цій праці доступно і водночас ґрунтовно висвітлює:
- Як і чому багато людей швидко втрачають шанси на виживання, хоча могли б урятуватися, якби не паніка чи неправильна поведінка.
- Чому тільки одиниці здатні винести надзвичайно тривалі або жахливі за своєю природою ситуації, часом виживаючи місяцями й навіть роками без надії на допомогу.
- Як групи і окремі особи поводяться до, під час і після катастроф чи тривалої боротьби за життя — від миттєвих стихійних лих до довгострокових умов виживання.
- Які психологічні та нейрокогнітивні чинники впливають на наше сприйняття голоду, спраги, холоду, спеки, відчаю, ізоляції, втоми й безсоння.
- Комплект “психологічної першої допомоги” для застосування в польових умовах: від екстрених ситуацій до ворожого довкілля.
У книзі багато ілюстрацій та прикладів із реального життя, зокрема історії людей, яким вдалося вижити в екстремальних умовах, а також аналіз тих, хто, на жаль, загинув, — щоб визначити, які саме психологічні й поведінкові особливості допомагають або, навпаки, заважають людині вижити.
«Психологія виживання» Джона Ліча — це книга, що дарує винятковий погляд на поведінку людини перед обличчям найгірших випробувань. Вона надихає та спонукає до розуміння не лише власних сил та обмежень, а й дає інструменти, завдяки яким ми можемо підготуватися до будь-яких небезпечних несподіванок. Знання, здобуті з цієї праці, можуть урятувати життя — як ваше, так і життя тих, хто поруч.
За останні роки відбувся значний прогрес у навчанні виживанню та технологіям, однак під час катастроф, як і раніше, чимало людей швидко гинуть. Як вижити під час катастрофи? Чому так багато людей гинуть, хоча могли б врятуватися? Як деяким людям вдається вижити в надзвичайно складних умовах, іноді після місяців або років важких випробувань?
У своїй книзі під назвою «Психологія виживання» Джон Ліч намагається відповісти на ці запитання, розглядаючи психологію людського виживання і те, як групи й окремі особи поводяться до, під час і після подій, що становлять загрозу життю. У ній розглядаються як короткострокові, так і довгострокові аспекти виживання, а також психологічні наслідки голоду, спраги, холоду, спеки, скупченості, ізоляції, втоми й позбавлення сну. Суть цієї роботи зводиться до визначення принципів надання першої психологічної допомоги для використання в польових умовах.
При написанні цієї книги, задуманої як абетка з виживання, були використані матеріали з багатьох різноманітних джерел: з власного досвіду автора, отриманого у ворожому середовищі, включно з пустелею, Арктикою, Полярною зоною, а також понад і під хвилями, на великій висоті, у печерах і військовому середовищі, під час низки офіційних курсівз виживання як для військових, так і цивільних; з його власних польових і лабораторнихдосліджень; з робіт інших наукових дослідників, авторів і журналістів; від персоналу аварійно-рятувальних служб, інженерів-конструкторів, працівників сфери психічного здоров’я, поліцейських і військовослужбовців та насамперед з особистих розповідей тих, хто вижив — обох статей, різного віку і різних національностей, які протягом багатьох років дозволяли автору опитувати їх, офіційно і неформально, з метою кращого розуміння психології виживання.
Джон Ліч — запрошений старший науковий співробітник з психології виживання в Дослідницькій групі екстремальних середовищ (Університет Портсмута). Він має ступінь бакалавра з відзнакою з психології (Лондонський університет) та ступінь доктора філософії з прикладної нейрокогніції (Ланкастерський університет), де він став викладачем, а згодом директором досліджень з когнітивної психології. Його наукові дослідження стосуються когнітивних та нейрокогнітивних аспектів виживання, поведінки людини в екстремальних ситуаціях і, зокрема, процесу, в якому люди гинуть під примусом без причини.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Психологія виживання» Джона Ліча та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Психологія виживання» Джона Ліча: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Психологія виживання» Джона Ліча і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.