«Привиди серед нас»
Ксенія Циганчук

Про книгу «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук

Від руки невідомого вбивці гине Єгор Скляр. Але це тільки початок. Здається, небезпека чатує на кожного, хто знав Єгора. От тільки ніхто не може спіймати злочинця: той невловимий, наче привид.

За справу береться легендарний слідчий Адріян Скляр – батько Єгора. Знайти та покарати вбивцю сина – справа честі для нього. Під підозрою – всі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук

Читати онлайн книгу «Привиди серед нас» Ксенія Циганчук українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Привиди серед нас
Ксенiя Анатолiiвна Циганчук


Полiцейський детектив
Вiд руки невiдомого вбивцi гине Єгор Скляр. Але це тiльки початок. Здаеться, небезпека чатуе на кожного, хто знав Єгора. От тiльки нiхто не може спiймати злочинця: той невловимий, наче привид.

За справу береться легендарний слiдчий Адрiян Скляр – батько Єгора. Знайти та покарати вбивцю сина – справа честi для нього. Пiд пiдозрою – всi.

Ксенiя Циганчук

Привиди серед насАвторка вдячна за допомогу в створеннi книги працiвникам харкiвськоi полiцii: пiдполковнику Андрiю Шарнiну та майору Антону Санкiну, а також керiвниковi патрульноi полiцii м. Рiвне Сергiю Мерчуку, лейтенантам Іринi Середi, Василю Грицюку та iншим патрульним за наданi консультацii.


Описанi подii е вигаданими,

будь-якi збiги з реальнiстю – випадковi.


Львiв. Понедiлок, 31 серпня 2020 року. 20:00Скляр здригнувся вiд несподiванки: поряд оглушливо розiрвалася повiтряна кулька. Миттево зреагувавши, у натовпi заридала пiвторарiчна дiвчинка; вже за кiлька митей ii обличчя побагровiло, а з носа вигулькнули шмарклi. Мати – молода бiлявка з тривожними очима – пiдхопила доньку на руки й заходилася заспокоювати. Батько, високий чорнявий чоловiк (Єгоровi вiн нагадав Ромку, кращого приятеля i колегу, якого вбили пiд час виконання), серветкою витирав дiвчинцi носа, примовляючи щось утiшливе.

Молодик, iз чиеi провини сталася прикрiсть, розсудливо вiдiйшов вiддалiк i за мить зник у невiдомому напрямку. Скляр лише встиг помiтити його руду потилицю та до болю худорляву статуру.

Слiдчий пригадав: години двi тому вони з Кир’яхом бачили його iз малолiтнiм сином у «Пузатiй хатi»[1 - «Пузата хата» – украiнська мережа ресторанiв нацiональноi кухнi.]. Хлопчик сидiв до них спиною, безтурботно телiпав крихiтними нiжками та з насолодою наминав десерт. Оперативник зауважив, що рудий та Єгор зовнi мало не брати, а вiдтак невдало пожартував: «завдяки цьому тандему можна уявити, як виглядатиме Єгор зi своiми майбутнiми дiтьми». Невдало, бо найбiльше, чого боявся Єгор, – мати дiтей. Вiн умiв дивитися на речi тверезо, тому аж нiяк не був упевнений у тому, що здатен стати хорошим батьком. А все через свiй вибуховий характер. До того ж досвiд спiлкування iз його власним батьком залишав бажати кращого.

Відгуки на книгу «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Привиди серед нас» Ксенії Циганчук у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

419 переглядів