«Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива»
Марія Каменська

Про книгу «Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива» Марії Каменської

А що, як дива все ж існують? Попри доволі сумну, а часом і гірку діисність. Попри те, що нам часто говорять: «Див не буває». Що, як вони є? Що, як ми самі іх творимо, інколи навіть не здогадуючись про це?

Оповідання із цієі збірки нагадують, що ми самі чарівники, творці та янголи і власними руками наповнюємо життя теплом, любов’ю та радістю. Власними руками творимо маленькі дива для себе и інших.

Хаи цієі зими маленьке диво завітає на поріг до кожного.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива» Марії Каменської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Проєкт «Різдвяні янголи». Збірка зимових оповідань для тих, хто вірить у дива» Марії Каменської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

26 переглядів