Олександр Турчинов

Олександр Турчинов

  • Дата народження: 31.03.1964
  • Країна: Україна

Біографія Олександра Турчинова

Олекса́ндр Валенти́нович Турчи́нов — український політик і державний діяч.
Олександр Турчинов є автором низки художніх книг, найвідоміші з них – «Ілюзія страху», «Свідчення», «Таємна вечеря», «Пришестя». За трилером «Ілюзія страху» у 2008 р. було знято однойменний фільм, який навіть висували від України на премію «Оскар» у номінації «Найкращий іноземний фільм».


Цікаві факти про Олександра Турчинова розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олександра Турчинова українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олександра Турчинова. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олександра Турчинова саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Олександра Турчинова українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Олександр Турчинов»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *