«От Красного террора к мафиозному государству. (1917-2036)»
Юрій Фельштинський, Володимир Попов

Про книгу «От Красного террора к мафиозному государству. (1917-2036)» Юрія Фельштинського

«Наш Формат» издал и продает книгу «От Красного террора к мафиозному государству» на языке оригинала, так как путинский режим запретил издание книг Фельштинского в России. Таким образом мы хотим поспособствовать прочтению книги большим количеством русскоязычных читателей.

Книга рассказывает об истории захвата власти в России органами госбезопасности и прослеживает этапы этого захвата — с декабря 1917 года, когда была образована ВЧК, до современности, когда в резултате каскада неконституционных маневров власть в России оказалась в руках ФСБ, а креслом президента завладел бывший директор ФСБ Владимир Путин.

Читатель окажется свидетелем смертельной схватки между госбезопасностью и компартией, закончившейся победой КГБ над КПСС в 1991 году и над всей страной — в 2000-м, когда президентом, навечно, стал Путин.

Книга для широкого круга читателей, всех, кто хочет понять, что же происходит сегодня в России, кто и как ею управляет, чего нам следует ожидать от засевшей в Кремле хунты, насколько жизнеспособным окажется созданный Путиным и спецслужбами режим и непредсказуемыми для России и всего мира будут последствия пребывания Путина у власти.

Авторы исследования показывают, чем опасна для России и остального мира спецслужба, управляющая ядерной державой.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «От Красного террора к мафиозному государству. (1917-2036)» Юрія Фельштинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «От Красного террора к мафиозному государству. (1917-2036)» Юрія Фельштинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

205 переглядів