Катерина Зарембо

Катерина Зарембо

  • Дата народження: 02.10.1987
  • Країна: Україна

Біографія Катерини Зарембо

Катерина Зарембо – аналітикиня з питань зовнішньої політики України, дослідниця у галузі суспільних наук, викладачка кафедри міжнародних відносин НаУКМА. Асоційована аналітикиня центру «Нова Європа». Перекладачка та авторка книжок.


Цікаві факти про Катерини Зарембо розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Катерини Зарембо українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Катерини Зарембо. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Катерини Зарембо саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Катерини Зарембо безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Катерина Зарембо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *