«Німа смерть»
Фолькер Кучер

Про книгу «Німа смерть» Фолькера Кучера

«Німа смерть» — другий детектив блискавичного циклу про комісара Рата, який було розпочато романом «Мокра риба». Він продовжує серію кримінальних романів Фолькера Кучера, чудово екранізованих під назвою «Вавилон — Берлін».

І знов Берлін. Весна 1930 року. Європейське місто, сліпучі вогні реклами, тріумфальна поява звукового кіно. Його вже називають новим мистецтвом. Але є й ті, для кого звукові фільми тільки дешеве потурання невибагливим смакам глядачів.

Конкуренція між звуковим і німим кіно стає все жорстокішою. І ось з’являється він — той, хто в ім’я «великого німого» здатен піти будь на що. Чи він просто прикривається цим?

Ґереон Рат намагається розплутати одночасно кілька загадок. І, звісно, знов ризикує і своїм життям, і своїм добрим ім’ям, і своєю кар’єрою. Ще крок — і відкриється правда… Чи то буде тільки новий поворот драми?.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Німа смерть» Фолькера Кучера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Німа смерть» Фолькера Кучера

Читати онлайн книгу «Німа смерть» Фолькер Кучер українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Нiма смерть
Volker Kutscher


Бест
«Нiма смерть» – другий детектив блискавичного циклу про комiсара Рата, який було розпочато романом «Мокра риба». Вiн продовжуе серiю кримiнальних романiв Фолькера Кучера, чудово екранiзованих пiд назвою «Вавилон – Берлiн». І знов Берлiн. Весна 1930 року. Європейське мiсто, слiпучi вогнi реклами, трiумфальна поява звукового кiно. Його вже називають новим мистецтвом. Але е й тi, для кого звуковi фiльми тiльки дешеве потурання невибагливим смакам глядачiв. Конкуренцiя мiж звуковим i нiмим кiно стае все жорстокiшою. І ось з’являеться вiн – той, хто в iм’я «великого нiмого» здатен пiти будь на що. Чи вiн просто прикриваеться цим? Гереон Рат намагаеться розплутати одночасно кiлька загадок. І, звiсно, знов ризикуе i своiм життям, i своiм добрим iм’ям, i своею кар’ерою. Ще крок – i вiдкриеться правда… Чи то буде тiльки новий поворот драми?..

Фолькер Кучер

Нiма смерть

© Volker Kutscher, 2008

© Видавництво Ферлаг Кiпенхаймер унд Вiтч ГмбХ та Ко. КГ, Кельн / Нiмеччина, 2007, 2008, 2018

© В. Б. Чайковський, переклад украiнською, 2020

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2020

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2019


П’ятниця. 28 лютого 1930 року

1


Промiнь свiтла танцюе в темрявi ще неспокiйнiше, нiж зазвичай – так йому здаеться. Аж ось мерехтiння вщухае й виникае образ.

Свiтло окреслюе на бiлому полотнi тендiтнi обриси обличчя.

Їi обличчя.

Їi очi розплющуються.

І дивляться на нього.

Навiчно вирiзьблена зi свiтла, на всi часи збережена вiд забуття. Будь-якоi митi i так часто, як забажае, вiн може спроектувати ii в цю темну кiмнату, у це темне життя.

У свое життя, у жалюгiднiй темрявi якого е тiльки один промiнчик свiтла: неспокiйний потiк вiд кiнопроектора на полотнi екрану.

Вiн бачить, як вона широко розплющуе очi. Вiн бачить, i вiн знае. Вiн точно знае, що вона вiдчувае. Щось таке iй чуже i таке йому знайоме. Вiн почуваеться надзвичайно близьким до неi. Майже як в ту мить, яка увiчнилась на целулоiднiй плiвцi.

Вона дивиться на нього i розумiе, чи вважае, що зрозумiла.

Вона хапаеться руками за горло, наче боячись захлинутися.

Вона не вiдчувае сильного болю, просто помiчае, що щось не так.

Їй чогось бракуе.

Голосу.

Відгуки на книгу «Німа смерть» Фолькера Кучера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Німа смерть» Фолькера Кучера одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Німа смерть» Фолькера Кучера у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

91 переглядів