«Ніколи в житті!»
Катажина Ґрохоля

Про книгу «Ніколи в житті!» Катажини Ґрохолі

Проза Катажини Ґрохолі читається на одному подиху. Її легкий стиль заводить читача в оману, бо за уявною легкістю криється біль, страждання і розпач. Теми, що порушуються в її романі «Ніколи в житті» можна було б визначити, як суто жіночі, хоча ми завжди бачимо, що авторський погляд часто порушує універсальні проблеми. Її «приватна» покинута жінка завжди є віддзеркаленням глибоких суспільних змін. Описуючи проблеми цієї жінки, Ґрохоля також показує чоловіка, який є ще навіть більшою жертвою суспільних змін. Тому це водночас книжки для жінок – і в цьому випадку Ґрохоля виступає в ролі психотерапевта і помічниці. Цей роман також є дороговказом для сучасного чоловіка, який іноді просто навіть не уявляє, що думає і про що мріє його дружина. Український переклад Катажини Ґрохолі наразі дуже актуальний. Бо проблеми й далі існують. Жінок і далі покидають. От тільки між польською і українською жінкою існує принципова відмінність. Польська жінка вміє захиститись, що, зрештою, демонструє літературне явище Катажина Ґрохоля. В Україні ми все ще не маємо своєї Ґрохолі. Однак, вона обов’язково мусить з’явитись в українській мові та українському світі.

Слухати аудіокнигу «Ніколи в житті!» Катажини Ґрохолі онлайн українською безкоштовно:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ніколи в житті!» Катажини Ґрохолі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ніколи в житті!» Катажини Ґрохолі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

36 переглядів