«Некохані»
Юлія Бонд

Про книгу «Некохані» Юлії Бонд

– Чия дитина, Юлю?
– Ти переслідував мене, щоб дізнатися, чия дитина?

– Я повторюю своє запитання. Від кого ти вагітна?
– Від чоловіка! – Упершись долонями в потужні груди, намагаюся відштовхнути від себе чоловіка. – Іди! Іди геть… Дай мені спокій, я не повинна звітувати перед тобою.

– Ти мені зараз брешеш? Ти ж тому мені дзвонила з Італії. Хотіла сказати щось важливе. Не роби дурниці! Подумай добре про наслідки. Зізнайся, хто батько дитини. Якщо ти мені зараз брешеш, то чиниш так само, як і десять років тому. Невже ти нічого не зрозуміла? Не зробила висновки?

– Зробила, – відповідаю з гордо піднятою головою: – Я все зрозуміла, Єгоре. Ти дохідливо пояснив телефоном, що щасливий зі своєю дружиною. А раніше ти сказав, що нас з тобою більше немає. Ще просив про все забути.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Некохані» Юлії Бонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Некохані» Юлії Бонд

Читати онлайн книгу «Некохані» Юлія Бонд українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Розділ 1

  Затиснувши телефон між вухом і плечем, я чую у слухавці неприємні гудки. І кусаю губи, поки чекаю на відповідь. Хвилююся.

  Я довго сумнівалася: дзвонити чи ні. Зважувала всі “за” та “проти”. Поривалася набрати, хапалася за мобільний багато разів. Але потім била себе по руках і наказувала не чинити дурниці.

  Ха! Дурниці. У моїй історії їх і так надто багато. Гірше вже не може бути.

  Синочок штовхається зсередини, і моя рішучість зростає з кожною секундою. Я маю сказати батькові своєї дитини правду. Можливо, він мені не повірить чи навіть не захоче слухатиме.

  Чи буде мені боляче?

  Нехай!

  Якось я не сказала йому про вагітність. І це зруйнувало нас, убило надію на майбутнє. Але зараз, коли всередині мене є ще одне маленьке життя, я повинна сказати Єгору про все. Він має право знати, що через чотири місяці на світ з'явиться його син. Спадкоємець!

  Можливо, Єгор зрадіє.

  Навряд чи засмутиться.

  Але інакше я вчинити не можу.

  Єгор відповідає на дзвінок після шостого гудка, коли я вже починаю втрачати надію почути його голос.

  – Так? – Каже він і мене ніби б'є струмом. Я кидаю знімок УЗД, який не випускала з рук весь цей час, поки чекала на відповідь.

  Від хвилювання у мене спирає подих, а язик прилипає до піднебіння. Я не чула голос Єгора надто давно. Тому зараз дуже хвилююся.

  – Юлю, – зітхає Єгор. – Я знаю, що це ти.

  Я дзвоню з невідомого номера з Італії. Я приїхала сюди три місяці тому, втікши від Батуріна. Втекти допоміг батько. Він зробив для мене підроблені документи й вивіз із країни разом із волонтерською групою, яка прямувала до Європи.

  – Мовчатимеш? – Запитує Єгор, і я шумно втягую повітря ніздрями. – Сабірова, ти ж завжди була сміливою. Нумо.

  Він гірко посміхається, і я відчуваю в його усмішці справжню брилу льоду. Все правильно. Ми чужі одна одному. Передчасно. У цьому житті та у всіх наступних, якщо зустрінемося.

  Зробивши над собою величезне зусилля, я все-таки говорю: “Привіт, так, це я”.

  – Я вже це зрозумів. Отже, Італія?

  – Так. Тепер я мешкаю тут.

  – Ясно.

  – А ти? – Єгор перепитує, мовляв, що я. І тоді я уточнюю своє запитання: – Ти де живеш?

  – Усе там же, у столиці.

Відгуки на книгу «Некохані» Юлії Бонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Некохані» Юлії Бонд одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Некохані» Юлії Бонд у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

359 переглядів