«Небезпечна спадщина»
Андрій Кокотюха

Про книгу «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи

Пригоди двох друзів – розумника Максима Білана і силача Дениса Черненка – продовжуються. Цього разу вони приходять на допомогу маленькій дівчинці, яка загубила песика. Відважним хлопцям таки вдасться зруйнувати «бізнес» викрадачам домашніх улюбленців.

А поїхавши в Карпати на фестиваль пісні, Максиму і Денис у та їхній подружці Оксані довелося втрутитися у дуже дивну і заплутану історію – ловити нечисту силу в затишному карпатському будиночку, що отримав у спадщину від свого дядька-мольфара українець з Канади Зорян Бачинський.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи

Читати онлайн книгу «Небезпечна спадщина» Андрій Кокотюха українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Небезпечна спадщина
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


TeenBookTo
Пригоди двох друзiв – розумника Максима Бiлана i силача Дениса Черненка – продовжуються. Цього разу вони приходять на допомогу маленькiй дiвчинцi, яка загубила песика. Вiдважним хлопцям таки вдасться зруйнувати «бiзнес» викрадачам домашнiх улюбленцiв. А поiхавши в Карпати на фестиваль пiснi, Максиму i Денис у та iхнiй подружцi Оксанi довелося втрутитися у дуже дивну i заплутану iсторiю – ловити нечисту силу в затишному карпатському будиночку, що отримав у спадщину вiд свого дядька-мольфара украiнець з Канади Зорян Бачинський.

Андрiй Кокотюха

Небезпечна спадщинаСерiя «TeenBookTo» заснована у 2017 роцiХудожне оформлення та iлюстрацii В. С. Печеник© А. A. Кокотюха, 2014

© В. С. Печеник, художне оформлення та iлюстрацii, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017
Собачi клопоти

1. Тато читае газети


Родина Бiланiв не часто вечеряла разом.

Сам голова сiмейства, Бiлан-старший, часто повторював: рiднi люди повиннi триматися разом. А нiчого, мовляв, так не гуртуе, як спiльна сiмейна вечеря. Мама не заперечувала. Тiльки тато сам же перший порушував традицii, варто було лише iх зробити правилом. То вiн десь затримався i прийшов пiзно, то з головою в роботу поринув у кабiнетi, i його не докличешся, а то взагалi спить без заднiх нiг – закiнчив чергову справу i вiдпочивае.

У Максимовоi мами – iншi погляди. Якщо в родинi хлопчик, то вiн мусить вчитися бути самостiйним. Уяви собi, казала вона Максимовому татовi, як буде, коли син виросте. Одружиться i вже наступного дня почне капризувати: давай, мовляв, жiнко, iсти. Збирай на стiл. Хiба сучаснi чоловiки повиннi так себе поводити? Нi, хай краще нiхто в родинi нi вiд кого не залежить. Є можливiсть поiсти всiм разом – добре, збираемося за столом. Нема – хай кожен сам себе обслуговуе. Добре хоч холодильник повний. Хто коли хоче, той тодi i iсть.

Сам же Максим не знав, що йому бiльше подобаеться: коли всi трое Бiланiв статечно вечеряють за кухонним столом, чи коли кожен накладае собi на тарiлку всього, чого бажае, та споживае де i як бажае. І перший, i другий варiант мав своi плюси та мiнуси. А головне – робив iжу чимось буденним, необов’язковим. Хочеш iсти – iж. Не хочеш – ходи голодним. Є насправдi бiльш цiкавi справи.

Відгуки на книгу «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Небезпечна спадщина» Андрія Кокотюхи у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

442 переглядів