«Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу»
Сергій Вожжов

Про книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова

Зрозуміло про гроші та підприємництво для найвибагливішої й найнепоси-дючішої аудиторії — підлітків. Сергій Вожжов, підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає й розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність.

Отже, про складні дорослі речі: гроші, витрати й заробіток, облік, бізнес-проєк-ти, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки… — словом, про механізми, що діють в сфері бізнесу та фінансів. А крім того, про менеджмент, компетенції, тренінги. Усе це мовою, зрозумілою для підлітків, і в цікавій формі квесту.

І звісно, книжка містить не тільки теорію. Адже теорія, навіть зрозуміло викладена й дотепно проілюстрована, — ніщо без практичних завдань. Тож читачі мають виконувати завдання разом з героями книжки (до речі, не такими вже й «вигаданими»). Хай не всі потім розпочнуть власний бізнес, проте набудуть корисних знань, життєво необхідних у сучасному світі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів