«Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу»
Сергій Вожжов

Про книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова

Зрозуміло про гроші та підприємництво для найвибагливішої й найнепоси-дючішої аудиторії — підлітків. Сергій Вожжов, підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає й розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність.

Отже, про складні дорослі речі: гроші, витрати й заробіток, облік, бізнес-проєк-ти, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки… — словом, про механізми, що діють в сфері бізнесу та фінансів. А крім того, про менеджмент, компетенції, тренінги. Усе це мовою, зрозумілою для підлітків, і в цікавій формі квесту.

І звісно, книжка містить не тільки теорію. Адже теорія, навіть зрозуміло викладена й дотепно проілюстрована, — ніщо без практичних завдань. Тож читачі мають виконувати завдання разом з героями книжки (до речі, не такими вже й «вигаданими»). Хай не всі потім розпочнуть власний бізнес, проте набудуть корисних знань, життєво необхідних у сучасному світі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу» Сергія Вожжова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

45 переглядів