«Марія Пустельна, або Історія одного лева»
Петро Немировський

Про книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського

«Гурій любив левів. Дитиною він не грався з іншими м’якими іграшками — ні з ведмедиками, ні із зайченятами. Не просив батьків купити йому якусь живу тваринку — ні собаку, ні хом’яка. Тільки лева». Так починається ця повість, герой якої — Гурій, грек з Одеси, талановитий художник. Життя Гурія було наповнене великими пригодами, спокусами та стражданням. Основний мотив повісті — долі різних людей у світлі євангельських істин, містичний зв’язок історичного минулого і сьогодення.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського

Читати онлайн книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петро Немировський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Марiя Пустельна, або Історiя одного лева
Петро Немировський


«Гурiй любив левiв. Дитиною вiн не грався з iншими м’якими iграшками – нi з ведмедиками, нi iз зайченятами. Не просив батькiв купити йому якусь живу тваринку – нi собаку, нi хом’яка. Тiльки лева». Так починаеться ця повiсть, герой якоi – Гурiй, грек з Одеси, талановитий художник. Життя Гурiя було наповнене великими пригодами, спокусами та стражданням. Основний мотив повiстi – долi рiзних людей у свiтлi евангельських iстин, мiстичний зв’язок iсторичного минулого i сьогодення. Книга содержит нецензурную брань.

Марiя Пустельна, або Історiя одного лева

Петро Немировський

Переводчик Ирина Гаркуша

© Петро Немировський, 2023

© Ирина Гаркуша, перевод, 2023

ISBN 978-5-0059-6665-0

Создано в интеллектуальной издательской системе Ridero


Петро Немировський


МАРІЯ ПУСТЕЛЬНА

або

ІСТОРІЯ ОДНОГО ЛЕВА

Переклад: Ірина Гаркуша

Глава 1


Гурiй любив левiв. Дитиною вiн не грався з iншими м’якими iграшками – нi з ведмедиками, нi iз зайченятами. Не просив батькiв купити йому якусь живу тваринку – нi собаку, нi хом’яка. Лише лева.

Його дитяча кiмната нагадувала лев’ячий розплiдник. Плюшевi, пластмасовi леви рiзноманiтних розмiрiв валялися на столi i пiд лiжком. А на подушцi лежав найулюбленiший – великий, свiтло-горiховий, iз м’яким тулубом, темно-жовтою гривою i червоним носом. Лев цей мав видатне iм’я – Лев. Вiрний i розумний, вiн дивився на Гурiя чорними вiдданими очима, наповнюючи серце дитини почуттям впевненостi у собi. Тому Гурiй не боявся залишатися у кiмнатi на самотi, навiть коли мама вiдкладала книгу, вимикала свiтло i уходила, нещiльно прикривши за собою дверi.

Через щiлину у дитячу пробивалася з коридору смужка свiтла, у вiкнi сяяв мiсяць. Тому в кiмнатi розгледiти можна було багато чого: годинник на стiнi, письмовий стiл iз фарбами та папером на ньому i самого Гурiя, який гладив по жорсткiй гривi вiрного Лева.

По нацiональностi Гурiй був греком. Греком, що народився i вирiс в Одесi. Його дiд Йонос був священником, настоятелем тутешньоi грецькоi парафii.

Як вiдомо, греки на територii Одещини мешкали ще з часiв Вiзантii, навiть ранiше.

Відгуки на книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

72 переглядів