«Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки»
Юрій Сорока

Про книгу «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки

Дивні речі віднедавна відбуваються на околицях тихого подільського Меджибожа. Вихідці з розпечених глибин пекла все частіше з’являються поряд з переляканими мешканцями міста і збирають свій кривавий врожай. Хто вони, ці породження нічного мороку? Для яких цілей тримають у жаху фортецю і фільварки? Відповіді на ці питання надто складні, щоб хтось ризикнув відшукати їх… Хіба що цей «хтось» – безстрашний фехтувальник, колишній курінний отаман Запорізької Січі, приватний детектив і просто непересічна людина – Семен Ольховський-Паливода. А коли за справу береться він – істина мусить бути встановлена. Хоча легко пану Семену і його вірному зброєносцю Микиті не буде. Про їхні пригоди, перемоги і поразки розповідається у першому романі з серії «Нотатки Семена Паливоди» «Куля для вовкулаки».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки

Читати онлайн книгу «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрій Сорока українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Куля для вовкулаки
Юрiй Володимирович Сорока


Нотатки Семена Паливоди #1Ретророман
Дивнi речi вiднедавна вiдбуваються на околицях тихого подiльського Меджибожа. Вихiдцi з розпечених глибин пекла все частiше з’являються поряд з переляканими мешканцями мiста i збирають свiй кривавий врожай. Хто вони, цi породження нiчного мороку? Для яких цiлей тримають у жаху фортецю i фiльварки? Вiдповiдi на цi питання надто складнi, щоб хтось ризикнув вiдшукати iх… Хiба що цей «хтось» – безстрашний фехтувальник, колишнiй курiнний отаман Запорiзькоi Сiчi, приватний детектив i просто непересiчна людина – Семен Ольховський-Паливода. А коли за справу береться вiн – iстина мусить бути встановлена. Хоча легко пану Семену i його вiрному зброеносцю Микитi не буде. Про iхнi пригоди, перемоги i поразки розповiдаеться у першому романi з серii «Нотатки Семена Паливоди» «Куля для вовкулаки».

Юрiй Сорока

Куля для вовкулаки

Нотатки Семена Паливоди

ВступЖиття до бiса цiкава рiч. І немае жодного сенсу сперечатися з таким твердженням. Хоча би з тiеi причини, що подiбне визнае людина, яка надто довго затрималась у нашому недосконалому свiтi. Парадокс – свiт недосконалий, але життя дуже цiкава рiч. І розумiння цього факту не полишае, навiть коли осягнеш усю його недовершенiсть, метушливiсть, а подекуди й жорстокiсть. Принаймнi за увесь свiй довгий шлях я не зустрiчав жодного смертного, який, будучи при здоровому глуздi, не дорожив би власним життям. Можливо, комусь моi слова здаватимуться дивними. Але маете вiрити старому Паливодi на слово. Бо навiть самогубець, який вирiшив звести рахунки з життям, таемно сподiваеться, що все затiяне ним лише гра. Дурний сон, котрий може закiнчитись будь-якоi митi. І той самий самогубець, набувши статусу невдалого самогубця, знову порине у вирiшення десяткiв повсякденних своiх справ. І козак на полi бою, i немiчний старець – життям дорожать усi. За своi роки я бачив достатню кiлькiсть рiзноманiтних людей. Справдi достатню. Інодi навiть волiв би нiколи не зустрiчати багатьох iз них. Але, як кажуть мудрi, не ми обираемо свiй шлях, шлях обирае нас. І далеко не кожному смертному випадае можливiсть посидiти спокiйно наприкiнцi його, поглянути у минуле й замислитись над сенсом життя. Менi таке щастя усмiхнулось.

Відгуки на книгу «Нотатки Семена Паливоди. Книга 1. Куля для вовкулаки» Юрія Сороки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

585 переглядів