«Книга-мандрівка. Україна»
Ірина Тараненко, Юлія Курова

Про книгу «Книга-мандрівка. Україна» Ірини Тараненко

Мандрування – одне з найцікавіших хобі, адже воно не тільки підштовхує вас до руху, але й спонукає розвиватись всебічно, пізнаючи культуру та традиції того місця, до якого пролягатиме ваш шлях. Зробити власний досвід мандрування ще кращим може допомогти хороша книга, як до прикладу книга «Книга-мандрівка. Україна» Ірини Тараненко, Юлії Курової та інших авторів та авторок, що зібрали величезну кількість фактів про найрізноманітніші куточки України.

Важко собі це уявити, але під обкладинкою на читача чекає аж 1200 різноманітних фактів про нашу країну, її людей та місця, в яких можна побувати.

А саме:

  • 327 особистостей, що надихають
  • 232 дива природи
  • 224 історичні події
  • 135 культурних феноменів
  • 129 архітектурних шедеврів
  • 78 визначних винаходів і відкриттів
  • 75 економічних і промислових об’єктів

Книга-мандрівка. Україна
Там є не тільки щось приголомшливе, чого, напевно, не знає читач, але й те, що є найбільш важливим для кожного українця. Читаючи цю книгу в задоволення чи як посібник до вашої майбутньої подорожі, ви неодмінно знайдете те, що зацікавить саме вас. Оповідь авторів переплітає місця та історію, минуле та сучасне, показуючи, наскільки нерозривно вони між собою пов’язані.

Якщо читач думає, що книга є банальним збірником фактів та розповідей, то він глибоко помиляється, адже не дарма ця праця завоювала скільки уваги з боку критиків та читачів. Велика кількість карт та унікальний дизайн роблять оповідь інформативнішою та одночасно приємнішою для ока. Можна з впевненістю стверджувати, що знайти більш повноцінний екскурс по Україні «в папері» буде важче, й саме ця книга заслуговує уваги кожного.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Книга-мандрівка. Україна» Ірини Тараненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Книга-мандрівка. Україна» Ірини Тараненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

610 переглядів