Розвиваючі книги

Сортирувати за:

Книги, що стануть в пригоді батькам, які працюють над розвитком своєї дитини

Велике щастя, що приходить в кожну сім’ю з народженням дитини, несе за собою велику відповідальність. Поява маленького щастя в родині вимагає від батьків уваги, турботи та великих затрат сил й часу, аби в майбутньому дитина була повноцінним членом суспільства. Щоб спростити для себе цей процес, існують розвиваючи книжки для дітей, які можуть стати чудовими поплічниками в непростій справі виховання. Вони мають багато порад про те, як допомогти та зарадити малюкові в той чи інший етап його життя. Цікаві книги цього жанру допоможуть як батькам, так і дитині, адже турбота та любов мають знайти своє відображення в правильних та конкретних діях, про що в них й буде йти мова.

Розвиваючі книги для дітей до року

Важко сперечатись з тим, що перший рік життя найбільш відповідальний в житті як дитини, так і її батьків. Останнім доведеться познайомитись з багатьма викликами, що з’являються перед ними. Аби вони приносили менше клопоту, існує велика добірка розвиваючих книжок для немовлят, які розкривають різні аспекти, в першу чергу фізіологічного росту дитини.

В перші роки життя дитина активно зростає, набираючи вагу та розвиваючи м’язи. Саме тому книги, що говорять про перші 12 місяців життя малюка, роблять акцент на тому, які вправи батьки можуть робити з дитиною, аби в тої було менше труднощів в майбутньому.

Розвиваючі книги для дітей від 1 року

Наступний розділ жанру можна охарактеризувати як такий, що говорить про відповідальність батьків, коли дитина досягає першого року. Розвиваючі книжки для малят продовжують говорити про розвиток дитини, але додається важлива тема годування дитини. Мова йде як про грудне вигодовування, так і про різні суміші, які можуть бути корисними дитині. Ця тема важлива, адже в майбутньому вона відіграватиме набагато більшу роль, ніж може здатись на перший погляд. Саме тому не варто проходити повз неї, ознайомлюючись та читаючи онлайн дитячі розвиваючі книжки.

Розвиваючі книжки для дітей 2 років

По досягненню двох років в житті дитини, а відповідно і всієї родини, відбуваються значні зміни. Малюк починає швидко набирати вагу та виростати, що потребує уваги та догляду з боку батьків.

Дитячі розвиваючі книги, що розраховані на вказаний вік, повертають увагу до вправ та говорять проте, як дитина вчиться ходити. Звісно, не оминають своєю увагою вони й те, як можна їй в цьому допомогти. Розвиваючі книги для дітей 2 років є важливими, адже вони говорять про той фундамент, на якому в подальшому буде базуватись вже доросла особистість.

Розвиваючі книжки для дітей 3

Споглядаючи те, як між собою говорять батьки та інші люди, відгукаючись на власне ім’я, дитина, на підсвідомому рівні, починає розуміти, що мова є засобом комунікації. Саме тому в віці трьох років дитина починає вчитись говорити, активно запам’ятовуючи слова. Тут батькам стануть у пригоді книги для розвитку мовлення, які продемонструють їм різні техніки та дадуть інструменти, аби дитина краще запам’ятовувала нові слова.

Розвиваючі книжки для дітей 4 років

Людина розвивається на протязі всього життя і найбільш активно цей процес відбувається в дитячому віці. Досягаючи чотирьох років, малюк вже може впевнено знати понад тисячу або ж навіть дві тисячі слів. Батьки, розмовляючи між собою в буденних справах, використовують всього лиш на декілька тисяч слів більше, що говорить про наближення дитини до їх рівня на цьому етапі її розвитку. Працюючи з дитиною та ознайомлюючись з техніками для покращення мовлення, батьки роблять вклад в майбутнє.

Книжки для розвитку мовлення допоможуть батькам працювати з дитиною, аби та правильно вимовляла різні звуки, а згодом і складала з них нові для себе слова. Також до сімейної бібліотеки можна додати різні книги для розвитку словникового запасу, аби в подальшому з цим було набагато менше труднощів. Дитячі розвиваючі книги цього напрямку в майбутньому можуть привити дитині бажання читати самостійно.

Розвиваючі книги для дітей 5 років

В п’ятирічному віці дитина вже починає комунікувати з іншими дітьми. Це потребує від батьків уваги, адже це можна назвати первинним етапом майбутньої соціалізації. Книги для розвитку дитини, якими можуть послуговуватись турботливі батьки, говорять про те, як правильно допомогти дитині в цьому, аби їм було весело гратись з іншими, та вона при цьому не відчувала дискомфорту. Не зайвим буде звернутись до книг для розвитку мислення, що містять корисні логічні задачі для дітей цього віку.

Які книги потрібно читати для розвитку?

Можна з упевненістю стверджувати, що коли дитина виростає, її розвиток не припиняється, лиш трансформуючись в різні форми. Перед нинеюми постають нові виклики, з якими вона може прагнути справитися самотужки. В цьому їй можуть допомогти розвиваючі книги для підлітків, які говорять саме про ті проблеми, що можуть їх бентежити.

Також книжки можуть бути для загального розвитку, торкаючись самих різноманітних тем – від науки до фізіологічних процесів в тілі самого підлітка. В подальшому підліток зможе скласти з них власний топ, куди увійде все те, що йому припало до душі.

Ніколи не варто переставати досліджувати, вивчати та пізнавати щось нове. Саме тому в бібліотеці кожного мають бути книги для розвитку інтелекту. В цю ж когорту можна віднести книги для розвитку логіки, що попри упередження є корисними не тільки для дітей. Загалом, їх всі можна об’єднати під єдиним маркером книг для розвитку мозку.

Вкладайтесь в своїх маленьких щасть та в самих себе, а скачати розвиваючі книги для дітей українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна за допомогою нашого електронного ресурсу.