Полін Ауд

Полін Ауд

  • Дата народження: 10.03.1963
  • Країна: Нідерланди

Біографія Полін Ауд

Пауліна Ауд — автор та ілюстратор дитячих книг та книг для дорослих.

Після того, як Пауліна закінчила Академію образотворчих мистецтв в Утрехті у 1985 році, вона кілька років працювала художником та вчителем малювання і живопису.

Поліна працює ілюстратором з 1994 року і з того часу проілюструвала понад 250 книг.

2007 року вона почала писати власні книги.


Цікаві факти про Полін Ауд розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Полін Ауд українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Полін Ауд. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Полін Ауд саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Полін Ауд українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Полін Ауд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *