Адріанна Станішевська

Адріанна Станішевська

  • Дата народження: 24.03.1989
  • Країна: Польща

Біографія Адріанни Станішевської

Адріанна Станішевська — тренерка ІІ класу Федерації шахів Польщі, викладає на курсах для вчителів у межах программи «Навчання шахів у школі», має титул судді із шахів І класу.

Має медалі чемпіонату Польщі з швидкісних шахів серед жінок, чемпіонату Польщі з бліцу серед жінок, чемпіонату Польщі серед юніорів (найкращий результат), срібло у чемпіонаті Польщі серед юніорів зі швидких шахів, бронзу у чемпіонаті Польщі серед юніорів по бліцу.

Засновниця Європейської школи шахів.

Має сестру Уршулу Станішевську (шахматистку, суддю, тренера та співавтора).


Цікаві факти про Адріанни Станішевської розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Адріанни Станішевської українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Адріанни Станішевської. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Адріанни Станішевської саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Адріанни Станішевської українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Адріанна Станішевська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *