Катаріна Вестре

Катаріна Вестре

  • Дата народження: 1992 р.
  • Країна: Норвегія

Біографія Катаріни Вестре

Катаріна Вестре є науковим співробітником кафедри біологічних наук Університету Осло. Як письменниця вона дебютувала у 2018 році з книгою «The first mystery». Книга була продана більш ніж у 20 країнах і перекладена більш ніж 20 мовами. Катаріна Вестре писала науково-популярні статті для журналів «Argument», «Aftenposten Viten» та сайту дослідницької ради з питань дітей та молоді. Книжка «Dyrenes rekordbok», яку вона написала разом зі своєю сестрою Ліннеєю Вестре, яка також є ілюстратором, — її перше дитяче видання.


Цікаві факти про Катаріни Вестре розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Катаріни Вестре українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Катаріни Вестре. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Катаріни Вестре саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Катаріни Вестре українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Катаріна Вестре»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *