«Хиже серце, або Бути достойною короля»
Лариса Бондарчук

Про книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук

Головна героїня приїжджає в провінційне містечко, щоб працювати в замку колишнього короля, який через загадкові причини змушений жити відлюдником. Він має спотворену зовнішність і ще жахливіший характер. Але за постійними знущаннями, глузуванням та дошкульними випробуваннями з боку чоловіка Агата починає помічати не тільки злість і жорстокість, але й беззахисність, страждання й відчай.

Чи зможуть головні герої зрозуміти, що є найголовнішим у їхньому житті? Зрадити, щоб захистити любов. Відмовитись, щоб зберегти кохання. Померти, щоб здобути королівство. Невже цього все одно мало?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук

Читати онлайн книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариса Бондарчук українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Розділ 1. Агата

  Любі мої читачі,
  якщо ви заглянули в цю книгу, то вас чекає нова історія про кохання у незвичайному світі, де головні герої переживатимуть багато пригод і випробувань, будуть ненавидіти й кохати, щось втрачати і щось отримувати натомість, як це завжди буває в нашому житті. Сподіваюся, книга не залишить вас байдужими і буде достойна ваших бібліотек та зірочок. Приємного читання! ??
  _______________
  - Он там він живе, за горбом, завернете, побачите одразу, - вказала мені невисока кругленька жіночка, гецаючи при боці малу дитину. За її спиною височіла чепурна біленька хатинка з розмальованими дверима й віконницями, шумів доглянутий акуратний сад, барвистими клаптиками тішили око пишні клумби з квітами. І вся вона була чепурна, чистенька, наче зійшла з пасторальної картинки. Та й усе містечко було якесь святкове й затишне.
  Рожевощокий пухкенький малюк дивився на мене зацікавлено, смоктав великого пальця і підстрибував у такт материним рухам, від чого довга шмаркля, яка вилізла з його носа, ризикувала капнути жінці прямо на чистенький біленький фартушок.
  - Тільки ви до нього зараз не йдіть, краще увечері, коли сонце сідає, він тоді добрішим стає.
  - Чому? – спитала я зацікавлено.
  Ніколи не чула, щоб настрій людини змінювався залежно від частини дня.
  - Можливо тому, що у темряві не видно його обличчя. Хоча й ходить у каптурі. У нього й світло ніколи майже не горить. Про дзеркала взагалі мовчу. А замок за містом, побачите. Раніше був красивий, світлий, бали там проводили, прийоми, а зараз... – жінка скрушно махнула рукою, і шмаркля з носа малого нарешті плюхнула їй на груди.
  - Дуже дякую! – сказала я, підхопила свою важку валізу й почимчикувала дорогою до вказаного горба.
  Я прибула в маленьке, забуте й добрими, й злими демонами містечко Крапітас сьогодні, в середині дня, коли сонце стояло майже в зеніті й було дуже спекотно. Старенький станційний доглядач аж рота відкрив і випустив з рук свій білий, побитий часом та іржею диск, з яким пропускав поїзд, побачивши, що той зупинився, і на перон вийшла пасажирка. Це була станція «на вимогу», поїзди тут майже не зупинялися. В столиці мені навіть квиток не хотіли продавати, бо не виявили назви міста Крапітас у переліку зупинок.

Відгуки на книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Хиже серце, або Бути достойною короля» Лариси Бондарчук у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

278 переглядів