«Хороша дівчинка для циніка»
Анастасія Бойд

Про книгу «Хороша дівчинка для циніка» Анастасії Бойд

– Це більше не повториться. Чому ти не попередила мене про те, що ти… – він пригнічений, ніби я не добровільно прийшла до нього.

– Все гаразд. Сподіваюся, тепер вам легше, незважаючи на те, що моя сестра вам відмовила?

– Наталі… Про що ти зараз думаєш? Почуваюся чудовиськом. Ми більше ніколи не зустрінемося, якщо тепер ти не захочеш мене бачити…

Але що, якщо хочу?

Ми знайомі давно. Він дорослий, привабливий, і перспективний лікар, а я лише ледаче дівчисько, яке ледь відзначило своє повноліття. Я йому не цікава. Наш зв’язок – помилка. Але що мені робити, якщо моя байдужість перетворилася на симпатію, а наші зустрічі набули незворотних наслідків?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Хороша дівчинка для циніка» Анастасії Бойд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Хороша дівчинка для циніка» Анастасії Бойд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

255 переглядів