«Диво для мільярдера»
Аріна Громова

Про книгу «Диво для мільярдера» Аріни Громової

– Затримай його, – говорю подрузі. – Він не повинен побачити дітей.

– Мама! Дивися, що я злобила! – кричить моя дочка. – Я злобила малюнок тата. А це получ з нами либки. Ми з татом та либки.

– Тихіше, рідна, – обіймаю дочку. – Нам час йти.

Кличу синів, намагаюся забрати їх швидше. Мої діти ніколи не бачили свого батька. І не побачать. П’ять років тому він відмовився від нас.

Двері різко відчиняються.

– Чиї це діти, Катерино? – хрипкий голос змушує мене здригнутися всім тілом та обернутися. – Чиї?!

– Мої, – відповідаю твердо. – Тільки мої.

Він насувається на нас. Підходить впритул, розглядаючи трьох дітей. Вони також дивляться на нього з цікавістю.

– Чому ж у твоїх дітей мої очі?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Диво для мільярдера» Аріни Громової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Диво для мільярдера» Аріни Громової

Читати онлайн книгу «Диво для мільярдера» Аріна Громова українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Диво для мільярдера

Глава 1


– Ти чому спізнилася? – бурмоче подруга, заштовхуючи мене до кабінету. – Я тут ледве змогла тебе прикрити. Новий бос просто псих. Провів нараду за десять хвилин. Але кожного з нас встиг рознести! Тільки потрап йому під гарячу руку. Злий як чорт. Ще гірше від нашого попереднього начальника.

– Пробач, мені ж спочатку Богдана до школи відвезти, потім близнюків у садок, а там вихователька захворіла, довелося терміново шукати, хто догляне малюків. Дивом домовилася, – зітхаю. – Не могла ж я їх на роботу взяти.

– Ні, ти що, – Міла хитає головою. – Новий бос дітей не виносить.

– Коли ти встигла стільки про нього дізнатися?

– Видно все. Ти тільки чула б, як він Андрія вичитував. Коли побачив у нього на столі світлини з дітьми. Сказав, що тут не місце для сімейних альбомів. Потрібно думати тільки про роботу, а не розпливатися в ніжностях.

– Ясно, – киваю. – Дякую, що прикрила.

– Він на тебе чекає. Зі звітом.

– Коли?

– Зараз.

– Почекай, – хмурюся. – Але ж звіт ми лише по вечорам…

– Слухай, Катю, думаєш було так багато варіантів, що йому набрехати? Я сказала, що ти звіт йому готуєш. Відразу після наради до нього зайдеш. Ось, давай, сама тепер викручуйся. Я й так зробила, що могла.

Мила похитала головою, замріяно закотила очі.

– Взагалі він гарячий чоловік. Побачиш такого на вулиці – і все, погляд не відвести. Хоча такі чоловіки вулицями не ходять. Тільки на крутих тачках їздять. Красивий він. Наче з обкладинки журнала. Ще й казково багатий.

Я майже не слухала подругу, збирала папери. Звіт майже готовий. Я завжди намагаюся зробити завдання раніше. Але перевірити його теж не завадило б.

– Високий він. Під два метри. І постать така… костюм лише підкреслює. Навіть не уявляю, скільки часу він проводить у спортзалі. Мабуть, там і ночує. Але знаєш, крутіше за все його очі. Арктичний лід. Сині-сині. Я такого кольору ні в кого ще не бачила. Хоча якщо…

– Міла, твій файл де?

– Який ще файл?

– Для звіту.

– Ну ввечері ж надішлю, – знизала плечима. – Ох, Катю, зовсім мене не слухаєш. Я ось думаю. Чи реально з таким чоловіком замутити? Або без шансів?

– Ти сказала, що він псих.

– Ще який! Деспот. Такому жодного слова проти сказати не можна. Розмаже. Характер у нього жахливий.

Відгуки на книгу «Диво для мільярдера» Аріни Громової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Диво для мільярдера» Аріни Громової одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Диво для мільярдера» Аріни Громової у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

789 переглядів