«Диктатор»
Сергій Постоловський

Про книгу «Диктатор» Сергія Постоловського

Його називали Диктатор. Його любили і ненавиділи, славили і проклинали. Але нікого він не залишав байдужим.

Це історія президента України, який поклав своє життя заради держави. Він не цурався смертної кари, не покривав корупціонерів, не схиляв голови ні перед Росією, ні перед Америкою. Він був таким, яким був, – Диктатором, котрий прагнув справжньої демократії для свого народу.

Це історія, яку розповів своєму онукові один з тих, хто був з Диктатором із самого початку. Вона йде до нас з майбутнього 2068 року, коли старий чоловік згадує власну молодість і ту боротьбу, що стала сенсом життя багатьох українців. Це альтернативний сценарій для України, що стає можливим виключно завдяки безжальним, жорстоким іграм спецслужб, політиків, дипломатів та політтехнологів різних країн світу. Це Україна, якої ми ще не знаємо, але яку кортить побачити багатьом.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Диктатор» Сергія Постоловського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Диктатор» Сергія Постоловського

Читати онлайн книгу «Диктатор» Сергій Постоловський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Диктатор
Сергiй Русланович Постоловський


Його називали Диктатор. Його любили i ненавидiли, славили i проклинали. Але нiкого вiн не залишав байдужим. Це iсторiя президента Украiни, який поклав свое життя заради держави. Вiн не цурався смертноi кари, не покривав корупцiонерiв, не схиляв голови нi перед Росiею, нi перед Америкою. Вiн був таким, яким був, – Диктатором, котрий прагнув справжньоi демократii для свого народу. Це iсторiя, яку розповiв своему онуковi один з тих, хто був з Диктатором iз самого початку. Вона йде до нас з майбутнього 2068 року, коли старий чоловiк згадуе власну молодiсть i ту боротьбу, що стала сенсом життя багатьох украiнцiв. Це альтернативний сценарiй для Украiни, що стае можливим виключно завдяки безжальним, жорстоким iграм спецслужб, полiтикiв, дипломатiв та полiттехнологiв рiзних краiн свiту. Це Украiна, якоi ми ще не знаемо, але яку кортить побачити багатьом.

Сергiй Постоловський

Диктатор


Влада не даеться до всiх рук одразу. Вона як жiнка, що може належати одному чоловiковi.

    Павло Загребельний

Грiшнику нема спокутування. Найбiльше – прощення жертви. Але часто, навiть отримавши прощення, вiн не може жити.

    Жауме Кабре

У нього було життя, аби його прожити, битва, щоби боротися, i мета, заради якоi не шкода померти.

    Роберт Харрiс


© С. Р. Постоловський, 2020

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2020Героi та подii даноi книги е художньою вигадкою.

Можливий збiг з реальними людьми – випадковiсть.

Проте певнi факти хронологii i подiй взятi iз сучасноi iсторii.

Все iнше – спроба автора побудувати альтернативний сценарiй майбутнього.
Початок з кiнця


Перед Богом та iсторiею

– Вони так i стоять передi мною, синку. Усi моi хлопцi i тi нашi дiвчатка. Моi друзi. І що би хто сьогоднi не базiкав про них, не вiр нiкому! Все то брехня, данина вашiй клятiй модi, заздрiсть невдах. Правда нiколи не бувае зручною. Вона завжди болюча i неприемна. Правда гидка i дратiвлива. І так вже сталося, що на цьому свiтi залишилась тiльки одна людина, яка знае ту правду. Це я, Миколо. Твiй рiдний дiд.

Ми знаходимося у його свiтлiй та просторiй вiтальнi, вiд якоi вiе чимось далеким, таемничим, несказаним у свiй, назавжди втрачений час. І посеред того всього сидить вiн – чоловiк, чия кров тече в моiх жилах.

Відгуки на книгу «Диктатор» Сергія Постоловського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Диктатор» Сергія Постоловського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Диктатор» Сергія Постоловського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

426 переглядів