«Дорога до Оруена»
Олена Макарова

Про книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Оруен — таємниче і хвилююче місто, що вабить красою та багатствами. На його пошуки відправляється Кіра, дівчина з маленького острова. На шляху до Оруена дорога зведе її з неприємним попутником; закине у містечко Хейм з його дивними законами та непривітними людьми; приведе до загадкової громади, що живе у лісі. Але що важливіше — родина, любов, допомога ближньому, чи далека нездійсненна мрія? Героїні доведеться відшукати відповідь на це питання. Читайте книгу «Дорога до Оруена» і ви дізнаєтесь, чим закінчаться пригоди Кіри, та чи знайде вона прекрасне місто своїх мрій.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Читати онлайн книгу «Дорога до Оруена» Олена Макарова українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Дорога до Оруена
Елена Макарова


Лаорський цикл #1
Оруен – таемниче i хвилююче мiсто, що вабить красою та багатствами. На його пошуки вiдправляеться Кiра, дiвчина з маленького острова. На шляху до Оруена дорога зведе ii з неприемним попутником; закине у мiстечко Хейм з його дивними законами та непривiтними людьми; приведе до загадковоi громади, що живе у лiсi. Але що важливiше – родина, любов, допомога ближньому, чи далека нездiйсненна мрiя? Героiнi доведеться вiдшукати вiдповiдь на це питання. Читайте книгу «Дорога до Оруена» i ви дiзнаетесь, чим закiнчаться пригоди Кiри, та чи знайде вона прекрасне мiсто своiх мрiй.

Олена Макарова

Дорога до ОруенаЯ не буду дiлити своi багатства нi з ким. Моя душа – мiй скарб, i вiн залишиться зi мною: я не розмiняю його на мiднi монети. Я свято бережу свою свободу, думки, та силу волi, а особливо свободу, бо вона – найцiннiше.

    Айн Ренд

Зустрiч двох людей подiбна до взаемодii хiмiчних речовин: якщо хоч якась реакцiя вiдбуваеться, обидва змiнюються.

    Карл Юнг


Частина 1

Втеча

Глава 1


Пройшовши ще кiлька крокiв, вона знов роззирнулася. Переконавшись, що за нею нiхто не стежить, вона пiдiйшла до, вiдомоi тiльки iй однiй, укромноi мiсцини. Витягнувши з кущiв ганчiр'яну сумку, яку збирала не один день, дiвчина вирiшила, наостанок, передивитись, чи все на мiсцi та чи нiчого вона не забула. Великий моток мотузки – е, нiж – е, кiлька монет – все, що вдалося роздобути, обiд – хлiб, сир i пара яблук. Замало звичайно, та на перших порах вистачить. Останнiм вона взяла до рук плаща з капюшоном, що лежав на самому днi. Вдягнувши його, дiвчина закрила сумку, та повiсила ii через плече. Вдруге роззирнувшись, вона закрокувала по дорозi. Сонце сiдало i люди починали розходитись по домiвках. Час був iдеально розрахований – на фiгуру, що швидко йде, у плащi, iз капюшоном натягнутим до самих очей, нiхто не звертав уваги.

Вдалинi показалися обриси корабля, i дiвчина прискорила крок.

Відгуки на книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Дорога до Оруена» Олени Макарової одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

699 переглядів