«Дорога до Оруена»
Олена Макарова

Про книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Оруен — таємниче і хвилююче місто, що вабить красою та багатствами. На його пошуки відправляється Кіра, дівчина з маленького острова. На шляху до Оруена дорога зведе її з неприємним попутником; закине у містечко Хейм з його дивними законами та непривітними людьми; приведе до загадкової громади, що живе у лісі. Але що важливіше — родина, любов, допомога ближньому, чи далека нездійсненна мрія? Героїні доведеться відшукати відповідь на це питання. Читайте книгу «Дорога до Оруена» і ви дізнаєтесь, чим закінчаться пригоди Кіри, та чи знайде вона прекрасне місто своїх мрій.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дорога до Оруена» Олени Макарової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дорога до Оруена» Олени Макарової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дорога до Оруена» Олени Макарової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Читати онлайн книгу «Дорога до Оруена» Олена Макарова українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Дорога до Оруена
Елена Макарова


Лаорський цикл #1
Оруен – таемниче i хвилююче мiсто, що вабить красою та багатствами. На його пошуки вiдправляеться Кiра, дiвчина з маленького острова. На шляху до Оруена дорога зведе ii з неприемним попутником; закине у мiстечко Хейм з його дивними законами та непривiтними людьми; приведе до загадковоi громади, що живе у лiсi. Але що важливiше – родина, любов, допомога ближньому, чи далека нездiйсненна мрiя? Героiнi доведеться вiдшукати вiдповiдь на це питання. Читайте книгу «Дорога до Оруена» i ви дiзнаетесь, чим закiнчаться пригоди Кiри, та чи знайде вона прекрасне мiсто своiх мрiй.

Олена Макарова

Дорога до ОруенаЯ не буду дiлити своi багатства нi з ким. Моя душа – мiй скарб, i вiн залишиться зi мною: я не розмiняю його на мiднi монети. Я свято бережу свою свободу, думки, та силу волi, а особливо свободу, бо вона – найцiннiше.

    Айн Ренд

Зустрiч двох людей подiбна до взаемодii хiмiчних речовин: якщо хоч якась реакцiя вiдбуваеться, обидва змiнюються.

    Карл Юнг


Частина 1

Втеча

Глава 1


Пройшовши ще кiлька крокiв, вона знов роззирнулася. Переконавшись, що за нею нiхто не стежить, вона пiдiйшла до, вiдомоi тiльки iй однiй, укромноi мiсцини. Витягнувши з кущiв ганчiр'яну сумку, яку збирала не один день, дiвчина вирiшила, наостанок, передивитись, чи все на мiсцi та чи нiчого вона не забула. Великий моток мотузки – е, нiж – е, кiлька монет – все, що вдалося роздобути, обiд – хлiб, сир i пара яблук. Замало звичайно, та на перших порах вистачить. Останнiм вона взяла до рук плаща з капюшоном, що лежав на самому днi. Вдягнувши його, дiвчина закрила сумку, та повiсила ii через плече. Вдруге роззирнувшись, вона закрокувала по дорозi. Сонце сiдало i люди починали розходитись по домiвках. Час був iдеально розрахований – на фiгуру, що швидко йде, у плащi, iз капюшоном натягнутим до самих очей, нiхто не звертав уваги.

Вдалинi показалися обриси корабля, i дiвчина прискорила крок.

Відгуки на книгу «Дорога до Оруена» Олени Макарової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

720 переглядів