Історичне фентезі

Сортирувати за:

У чому інтерес та зміст історичного фентезі?

Відповідь це питання вимагає з’ясування визначення самого поняття. Історично-фентезійні романи у своїй основі містять легенди про якусь яскраву і знаменну подію, факт, історичного героя. Прикладом можна вважати полювання на відьом, хрестові походи, пригоди короля Артура та інших високопосадовців. Поряд із цією складовою існує й інша: історичні факти та реалії в такій літературі ніби відходять на задній план, поступаючись місцем атмосфері казки або чарівництва, існуванню нереального світу і незрозумілої сили. Саме ці особливості формують сюжети творів зарубіжних та російських авторів.

Існує особливий поджанр – бойове фентезі, засноване на історичних подіях чи участі історичних героїв у бойових діях. Такі бойовики відрізняються великою кількістю військових сцен, іноді – із застосуванням магії та чаклунства. Як класичне, і російське історичне фентезі наповнено динамічними сутичками персонажів, чарівними пригодами, бойовими сценами і магічним протистоянням ворогуючих сил. Причому головними героями таких творів можуть бути як чоловіки, і жінки.

Якщо звичайні історичні романи для вас стали нудними, то жанр книг історичного фентезі неодмінно буде цікавим. Його головна особливість полягає в тому, що він, беручи за основу ту чи іншу історичну епоху, додає в неї різні елементи жанру фентезі, передусім фантастична допущення, яке, до прикладу, може пояснювати існування магії. Всі ці історії публікувались під загальним терміном жанру «меча та магії», який сьогодні більш відомій широкій публіці читачів саме як історичне фентезі.

Чим історичне фентезі відрізняється від класичного?

Створюючи свої книги, автори намагались уникати штампів, що були властиві як суто історичній, так і фентезі літературі. В цьому і полягає головна особливість цієї суміші жанрів, адже вони з одного боку дають можливість абстрагуватись від реальності, водночас занурюючи тебе, як читача, в знайомі декорації історичної епохи. Переконатись в цьому можна особисто, почавши читати онлайн книги в жанрі історичного фентезі українською мовою. Численні автори жанру дозволяють обрати саме ту історію, що сподобається найбільше.

В історичному фентезі на читача чекають не лише незабутні пригоди, але й всеможливі міфологічні та фантастичні істоти, яких люди могли вигадати чи уявити ще тисячі років тому.

Як скачати книги у жанрі історичного фентезі?

Якщо ви зацікавлені саме в цьому дивовижному літературному жанрі, наша онлайн-бібліотека надає вам можливість читати онлайн книги жанру історичне фентезі безкоштовно безпосередньо на самому сайті, ознайомившись заздалегідь у коротким описом сюжету тієї чи іншої книги. Список опублікованих творів можна відсортувати за датою та переглядами, що полегшить вам пошук.

Найкращі зразки книг письменників-сучасників захоплюють читача своїм захоплюючим сюжетом із першої сторінки. Марія Семенова, Інокентій Бєлов, Ксенія Хан, Ганна Гурова, Олександр Мазін – талановиті романісти, які майстерно поєднують історичні події з особливостями фентезійного жанру. Їхні твори цікаво читати, спостерігаючи за кожною дією головного героя. Вони переносять читачів у світ минулого, коли існували лицарі, королі, князі та інші вельможі. Наприклад, є безліч творів, у яких дії розгортаються у світі, дуже схожому на Середньовіччя чи наш сучасний світ, але з домішкою чогось вигаданого.

Таким чином, цей літературний жанр дає можливість дізнатися про культуру, політичні конфлікти та факти з життя відомих особистостей, а також занурює читача в інший світ, де існують маги, чаклуни, темні сили, різні містичні істоти та інші нереальні персонажі. У класичному фентезі всі події зазвичай вигадані автором, а історичному – вигадка тісно переплітається з правдою. Таке поєднання складових робить жанр не лише захоплюючим, а й унікальним. Пропонуємо вам скачати книги історичне фентезі безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub, rtf у нашій онлайн-бібліотеці та насолодитися приємним читанням.