Павло Дерев’янко

Павло Дерев’янко

  • Країна: Україна

Біографія Павла Дерев’янка

Павло Дерев’янко — перспективний український письменник, за фахом перекладач з арабської мови.

Про автора дуже коротко: абсолютно раціональна людина. Не вірить в містику, не має характерників в роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears, тож toss a coin to your Derevianko. Не любить публічність та вести інстаграм. Любить презентації, коли все зарання домовлено, ігри, мотоподорожі, смачну їжу, фанатські відгуки.


Цікаві факти про Павла Дерев’янка розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Павла Дерев’янка українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Павла Дерев’янка. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Павла Дерев’янка саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Павла Дерев’янка безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Павло Дерев’янко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *