«Червона книга Гаріка»
Гарік Корогодський

Про книгу «Червона книга Гаріка» Гаріка Корогодського

Що заносить людина до своєї Червоної книги? Пливкі почуття, зникому натуру. Спогади та близьких – близьких, які не назавжди.

У третьому томі із серії «…історії єврейського хлопчика» Гарік Корогодський записує на згадку найдорожче. П’яне весілля. Спрямований в обличчя пістолет. Перший великий бізнес і перші великі проблеми. Маму, яка знає краще. Ба, яка знає, що знає ще краще. Батьківство для тебе та від тебе. Непорушні дворові правила. Дедалі більший світ. І мільйон, який нарешті є, але, зараза, ненадовго. Ще одне, що відрізняє Червону від Красной, крім мови, – час, коли вона написана.

Воєнна доба вплинула на автора, слова, написані у Києві-2022/2023, пронизливі. Гарік написав історію, схожу на сімейний альбом: коли його гортаєш, можна і пореготати, і посумувати, і згадати. А іноді схочеться затриматися на сторінці, щоби розглянути ближче чи навіть видерти, і подумати: «Оце я заберу собі. Збережу». Рекомендовано до читання особам, старшим 21 року.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Червона книга Гаріка» Гаріка Корогодського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Червона книга Гаріка» Гаріка Корогодського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

29 переглядів