«Багатий вибір перших страв»
Артемій Грак

Про книгу «Багатий вибір перших страв» Артемія Грака

Чи часто перед вами зачиняли двері? Чи ніколи життя не нагадувало вам величезну залу з тисячами наглухо зачинених дверей? Звісно, є там і незачинені, якщо ви їх зможете відшукати. Принаймні, одну. Хоч би пригадайте будь-який останній дзвоник на порозі школи, де вчителі майже хором розповідали, що тепер усі двері перед їхніми випускниками відкриті! “Ви вільні йти куди заманеться!” – безсоромно брехали одні. “Тільки потрібно зробити правильний вибір” – майже не червоніючи перебріхували інші. Та виявляється, що полягає той величезний вибір серед зачинених дверей обрати: зайти до єдиної відчиненої, чи так і залишитися шморгати інші…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Багатий вибір перших страв» Артемія Грака українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Багатий вибір перших страв» Артемія Грака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

70 переглядів