Юлія Ілюха

Юлія Ілюха

  • Дата народження: 05.01.1982
  • Країна: Україна

Біографія Юлії Ілюхи

Юлія Анатоліївна Ілюха — українська письменниця, журналіст, волонтер АТО.

Лауреатка Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. Олеся Гончара (2018).

У 2018 році отримала другу премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за рукопис роману «Східний синдром».

У 2018 році з новелою «Слід» перемогла у конкурсі короткої прози «Новела по-українськи» від журналу «Країна».

У 2016 році у видавництві «Віват» вийшла перша книга — збірка прози «Неболови. Навчи мене мріяти»[1], яка увійшла до довгого списку «Книги року ВВС-2016».

У 2018 році вийшли дві дитячі книги для дошкільнят: «Як Грицик Муху-Нехочуху переміг» (увійшла до довгого списку «Книги року ВВС-2018») та «Історії Цвірінька».


Цікаві факти про Юлії Ілюхи розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юлії Ілюхи українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Юлії Ілюхи. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Юлії Ілюхи саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Юлії Ілюхи безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Юлія Ілюха»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *