«Зрадник. Ми тебе (не) пробачимо»
Ріна Савіна

Про книгу «Зрадник. Ми тебе (не) пробачимо» Ріни Савіної

– Це моя дитина?! Моя? – Колишній безжально наступає, а я сильніше притискаю малюка до грудей.
– Ти не маєш жодного відношення до мого сина! – Зараз я маю зробити все, щоб ця людина ніколи не дізналася правду.
– Скільки йому?! – Примушує втиснутись у стіну.
– Я…

Його очі темніють, і я розумію, що все дуже погано, бо він побачив обличчя сина. Свою цілковиту копію.

Андрій Кондратьєв покинув мене вагітну. Розтоптав. Викинув зі свого життя як використану річ. А зараз… Зараз він повернувся і хоче забрати мого сина.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Зрадник. Ми тебе (не) пробачимо» Ріни Савіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Зрадник. Ми тебе (не) пробачимо» Ріни Савіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

17 переглядів