«Життя після смерті Маші звичайної»
Ольга Навроцька

Про книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької

Кохання не має кордонів – хай там що, а воно здатне подолати будь-які перепони. Це ми, люди, знаємо спрадавна, увіковічнюючи його у всіх можливих видах мистецтва. Кохання не має обмежень у віці, статі, в часі й просторі, воно вічне і безсмертне, і свідченням цього також є існування людей на землі, адже всі ми – плоди кохання.

Герої цієї книжки мають величезний привілей: їхні життя можуть тривати вічність. Принаймні так вони вважали. Приводом для сумнівів стала поява звичайної смертної дівчини Маші, яка все своє свідоме життя поринала у фантастичні світи, що їх відтворювала у малюнках, та мріяла змінити власне життя. Та настане день, коли звичайній Маші доведеться робити вибір між життям і коханням і стати причиною змін, які можуть призвести до невідомих наслідків для Всесвіту.

Ласкаво просимо до Світу Богів!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

334 переглядів