Українське фентезі

Сортирувати за:

Сучасне та минуле в українському фентезі

Українська література налічує тисячі книг, проте мало хто знає, що жанр фентезі серед них займає особливе місце. В сучасному вигляді він з’явився відносно нещодавно – з моменту проголошення незалежності, проте його підвалини були закладені ще наприкінці ХІХ та на початку ХХ століття. Його авторами були метри тодішньої української літератури, що надихались природніми образами, відтворюючи на їх основі свої містичні та потойбічні історії. Чимало з того, про що вони писали, перекочувало і до сучасного українського фентезі.

Художня краса слова в національному колориті українського фентезі

Міфологізація всього навколишнього грала в житті українців велику роль ще до того, як в світовій літературі з’явилось слово фентезі в його сьогоденному трактуванні. Тому поява українського фентезі на основі численних міфів, легенд та билин було лише питанням часу і останні тридцять років письменники і письменниці активно заповнюють прогалину, що утворилась за часів Радянського Союзу.

Пишучи про мавок, відьом та характерників, вони відкривають для кожного свого читача величезний світ українського міфу в художньому слові. Сьогодні як ніколи варто читати онлайн українське фентезі, адже навіть самий вибагливий поціновувач жанру зможе знайти свою історію.

Беручи від зарубіжних письменників краще, автори українського фентезі експериментують, урізноманітнюючи свої історії, беручи до уваги не лише класичне або ж високе фентезі. Тут мова йде як про темне фентезі, що наближає описувані події до реальності, або ж романтичне, де герої розвиваються через почуття один до одного.

Світ небачений та незвіданий чекає на того, хто вирішить скачати книги українського фентезі безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, скориставшись нашим електронним ресурсом.